• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 9. část.

Aktualizace: říj 4

Dneska se podíváme na Globální prediktor. Nepůjdeme však nijak do hloubky, o GP bylo už mnoho řečeno i napsáno, zvídavým stačí číst a poslouchat.


V dnešní době je populární hovořit o Globálním prediktoru jako o celku, přičemž jeho křídla se vůbec nerozlišují. Dokonce i Valerij Viktorovič Pjakin při komentování soudobého dění křídla GP nerozlišuje a mluví o GP jako o celku. Já se domnívám, že vše je trochu jinak


Jak víme, GP má křídlo Atlantické, které preferuje revoluční řešení (např. 11. 9. 2001) a křídlo Euro-Asijské, které naopak preferuje evoluční řešení. Obě křídla GP pracují na tandemovém principu, avšak v některých případech volí GP metodu tvůrčího konkurzu, kdy každé křídlo podporuje své řešení a společně sledují, jak se situace vyvine a čí řešení bude pro GP výhodnější. Kolik u takového tvůrčího konkurzu zemře lidí, není vůbec důležité. Skoro bych řekl, že 2. světová, respektive napadení Sovětského svazu bylo takovým tvůrčím konkurzem, kdy Euro-Asijské křídlo podporovalo Sovětský svaz a Atlantické křídlo podporovalo západ v čele s Hitlerem. Přinejmenším se GP pod napadení podepsal plným jménem.


Tedy dnes se ve světě hovoří o GP jako o celku, to je ten „hodný“ a protipólem mu je státní elita USA, to je ten „zlý“ (chce rozpoutat válku). Třetím pólem je zde Ruská civilizace. Já osobně se domnívám, že ten „hodný“ je Euro-Asijské křídlo GP, které většinou preferuje méně krvavé řešení a tím „zlým“ je Atlantické křídlo GP, které naopak krvavá řešení preferuje a které se dneska schovává za svůj nástroj, za své dítko, státní elitu USA. Společně pak obě křídla na nás v současné době opět zkouší metodu tvůrčího konkurzu. Když se na dění ve světě podíváte tímto pohledem, dává třeba smysl jednání Sorose, kdy ten jednou jako pracuje pro státní elitu a jednou jako pro GP. Když státní elitu USA zaměníte za Atlantické křídlo GP, hned je Sorosovo „rozporuplné“ jednání pochopitelné. Které křídlo má v současné době navrch, alespoň v Evropě, je zcela evidentní a zaplať Pán Bůh za to.


Kdo trochu více sleduje politické dění v USA, může spatřit, jak ve sněmovně při určitých hlasováních hlasuje „Pro“ polovina republikánů společně s polovinou demokratů a „Proti“ hlasují ty druhé zbylé poloviny. Ostatně u nás je to také občas vidět a lidé se pak diví, jak to, že půlka jedné strany hlasuje „Pro“ a druhá půlka hlasuje „Proti“ (více zde nebo zde). Je to prostě proto, že jedna půlka má jednoho páníčka a druhá půlka má druhého páníčka. To také vysvětluje cestování politiků napříč různými stranami. Oni necestují proto, že by se jim více líbil program strany nebo proto, aby měli lepší korýtko, oni cestují prostě proto, že jim to nařídil jejich páníček.


Když se budeme držet oficiální názoru, tak jedním páníčkem je GP a druhým státní elita USA, která by chtěla převzít moc po GP. Ve světě pracuje pro GP např. Si Ťin-phing a Trump, přičemž státní elitu USA zastupují, možná lépe řečeno reprezentují, např. Clintonovci, Bushovci nebo třeba Krvavá Madla. U nás pracuje pro GP prezident Zeman a jeho okolí včetně Babiše a pro státní elitu pracují tzv. Havlovi pohrobci, někdo také říká pravdoláska nebo pražská kavárna, vyberte si dle libosti. Na to, kdo pracuje pro český národ, se raději moc neptejte. Zde mluvím však pouze o těch strukturách a o těch osobách, které jsou na očích a ti, jak už víme, např. zde Veličko, byli vybráni těmi strukturami, které my v tomto seriálu hledáme.


Pro ty, kdo nečtou tento seriál od začátku, jen připomínám, že hledáme tu strukturu, která byla vytvořena v 5. etapě Plné funkce řízení, protože ani vláda, ani parlament, ani prezident a ani žádné viditelné tajné služby těmito strukturami nejsou.


následující část

předchozí část

517 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.