• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 30. část.

Aktualizace: lis 23

Je to právě půl roku, kdy se 9. 5. 2020, na Den vítězství nad fašismem, poprvé Konceptuál CZ představil svým čtenářům. To je také důvod ke krátkému ohlédnutí se za minulým půlrokem, přičemž v podstatě navážu na 19. část, kde jsem psal o rozvoji a propagaci Koncepce obecné bezpečnosti u nás a na Slovensku.

Největší zásluhu na tom, že vznikl Konceptuál CZ má Hox, provozovatel http://leva-net.webnode.cz/ a diskuse na http://www.vodaksb.eu/ .


Hox má největší zásluhu proto, že mě on a jeho kolektiv, asi tak od roku 2018, v diskusích věnovali zvláštní péči, kdy takřka každý můj příspěvek procházel tzv. schvalovacím řízením a teprve poté byl puštěn do diskuse, anebo třeba také vůbec do diskuse puštěn nebyl.


To pak pro diskutujícího, který je takto v nemilosti, nastávají situace, že když ho někdo v diskusi osloví s nějakým dotazem nebo má na jinou repliku, tak diskutující v nemilosti sice odpoví, ale protože Hox příspěvek do diskuse nepustí, diskutující v nemilosti pak v diskusích vypadá přinejmenším jako nezdvořák, při největším jako zbabělec, že z diskuse utekl.


Jsou i lepší případy, že Hox příspěvek pustí, ale třeba až za 10 hodin nebo až druhý den (to aby jste nemohli Hoxe obvinit z cenzury) a to pak už je téma dávno oddiskutované a váš příspěvek stejně už nikdo nečte, protože je hluboko zapadlý. Ostatně zvláštní péči mi na diskusi na http://www.vodaksb.eu/ věnují dodnes, ale o tom později.


No a za této situace mě napadlo, proč si neudělat web svůj, kde si budu moci psát, co chci. Ještě jsem zkoušel, jestli se někdo přidá, ale v té době se nikdo neozval a proto jsem se do toho pustil sám. Tímto tedy děkuji Hoxovi a celému jeho kolektivu za to, že mě přivedli na myšlenku udělat si vlastní web.


Konceptuál CZ a já jsme si vytyčili cíl, kromě propagace KOB, učit ty lidi, kteří o to budou mít zájem a kteří hledají, jak by společnost i oni sami mohli být lepší a jak to udělat. Já sám také stále hledám a učím se. Učit se, to je přátelé základ.


A jak si Konceptuál CZ vede? Asi takto, když se neflákám a pracuji, tak se návštěvnost zvyšuje a když nic nedělám, třeba přes léto moc pracovat nešlo, tak tak je návštěvnost nízká, nicméně, je nemálo návštěvníků, lepší vlastně říkat příznivců KOB, kteří chodí na web kvůli materiálům KOB stabilně, a to je fajn. Snažil jsem se vytvořit trochu přehledný archiv, aby se v něm dalo dobře vyznat a na youtube je už posbíraných přes 200 videí.


Co se týká návštěvnosti webu, ta pomalu roste. Dostat se do podvědomí lidí Konceptuálu CZ hodně napomohl tento článek, na kterém se podíleli Oracle 911, Boletus a Popolvár. „Hoxovy“ měsíční prázdniny měly také kladný vliv a tak v současné době navštěvuje web přes 1.300 lidí týdně.


Teď ještě musím kousnout do hořkého jablíčka, v 19. části jsem psal o Pražském konceptuální fórum (PKF) a o tom, že jeho účastníci, aniž by věděli, ve svém vstupném zaplatili letenku Olegu Kuklinovi, členu ruské delegace z Moskvy. Tuto informaci jsem dostal přímo od Ing. Jana Buzka, a protože jsem od přírody nedůvěřivý, chtěl jsem si ji ověřit. Proto jsem Olegovi psal dotazy, avšak Oleg žádné přijaté peníze na letenku od pořadatelů PKF nepotvrdil.


Z celé této kauzy mi vychází, že abych se v tom dál už nešťoural, Ing. Jan Buzek mi nalhal, že část peněz z výdělku předal Olegu Kuklinovi na letenku. Olegovi proto, aby se jím zaštítil, protože věděl, že se známe, přičemž se domníval se, že Olegův respekt a jeho vysoké postavení ve FKT Altaj mi nedovolí se v tom už dále šťourat. No, já jsem přesto zašťoural a vyšlo najevo, že celý zisk z PKF cca 20.000 Kč shrábli pořadatelé.


Nicméně abych alespoň něco trochu kladného směrem k Ing. Janu Buzkovi, psal jsem mu dotaz, zda překládá další Pjakinovi knihy a zde jeho pozitivní odpověď: Dvojka je v sazbě, ještě upravujeme poslední chybky a půjde to do tisku. Trojku dělá spřátelený překladatel, Čtyřku dělám zase já a jsem na začátku. Takže dvojka bude zakrátko a 3+4 v průběhu příštího roku.“

Tak, hořké jablíčko mám za sebou a nyní to sladší. O Hoxovi jako jedničce v rozvoji a popularizaci KOB v ČR a možná i SK jsem psal v 19. části, avšak kdo další, znáte někoho, kdo by se významně zasloužil o popularizaci KOB? Já znám, ne sice osobně, to mne mrzí, ale tím, kdo má velikou zásluhu na rozvoji KOB, na její popularizaci a zejména na překladech Otázek – Odpovědí V. V. Pjakina je tichý, skromný a zejména pracovitý, pan Petr Linhart. Snad se pan Linhart nebude zlobit, takovou jsem dostal jeho charakteristiku. Pan Petr Linhart je liberecký podnikatel, milionář, majitel několika firem, zabývajících se odpady, ale jeho největší předností je, že již dlouhá léta finančně odměňuje paní Irenu Aneri za překlady O-O a další její činnost. Tedy nejen paní Ireně, ale také panu Petru Linhartovi vděčíme všichni za to, že můžeme každý týden číst titulky na Pjakinových videích.


Co dál v českém konceptuálním prostoru? Abych řekl pravdu, nevím. V Čechách se snaží se vyjít na světlo web https://kob-forum.eu/, ale tam kromě názvu nic, co by se týkalo Koncepce obecné bezpečnosti, nevidím, přičemž anonymita těch, kteří jsou za tímto projektem schovaní, také nemá s KOB nic společného.


Na závěr bych chtěl dodat ještě pár poznámek k minulému dílu, my, příznivci KOB, se nemáme za co stydět, nemusíme se před nikým skrývat, neděláme nic špatného. Tajit svou identitu musí ti, kteří jsou falešní, kteří jako propagují KOB, přičemž ve skutečnosti pracují na udržení biblického projektu a na udržení skrytého otrokářství. Někteří nevědomky, druzí za peníze zcela vědomě.


Proto mne udivila reakce na diskusi http://www.vodaksb.eu/diskuse/comment-page-156/#comment-357984 Připomenulo mi to píchnutí do vosího hnízda. Anebo potrefená husa? Posuďte sami.


Níže uvádím mé vysvětlení Jurovi (Boletus), které neprošlo cenzurou Hoxe:


DoubleM 7.11.2020 o 9:03

Děkujeme. Komentář čeká na schválení.

Ahoj Juro, a ty myslíš, že to problém není? Faleš do Koncepce obecné bezpečnosti rozhodně nepatří. Copak se propagátoři KOB někdy schovávali? Generál Petrov, Zaznobin, Pjakin, Jefimov, Veličko, ti se schovávali? Nebo ti věkově mladší např. mladý Jefimov, Roman Něprjatěl, Oleg Kuklin, Jevgenij Šašichin a další?

K tvým otázkám: účelem mého příspěvku je upozornit na problém anonymity na diskusích, komu anonymita škodí a komu naopak prospívá.

Co se týká tvého posledního odstavce, jsi si jistý? Ty chceš říci, že KOB vybízí k anonymitě a falešnosti? Hm, to já se nedomnívám, to asi každý mluvíme o něčem jiném.

Co se týká ostatního, já se tě také neptám na smysl tvých desítek příspěvků zde v diskusi, předpokládám, že je sem dáváš v dobrém úmyslu.

Odpovídám pouze tobě, protože vím, že skutečně existuješ a že svojí identitu neskrýváš, myslím, že nick Boletus používáš ze zvyku. Těm, kdo se neumí normálně podepsat, těm odpovídat nebudu.

Ano, je to přesně tak, jak píše nick Hox výše – nikdy nevíš, jaká přirození se za tím nickem schovávají.

Zdraví Milan Makový Konceptuál CZ

Odpověď


Toto mé vysvětlení Jurovi (Boletus) Hox do diskuse nepustil. Obhájit tak názor nebo něco vysvětlit je v takových to případech těžké, takřka nemožné a proto je výsledek diskuse po uplatnění cenzury zcela jednoznačný. Ten Borisův příspěvek už nikdo číst nebude, ten je moc vzadu, ten už zapadl. Tak to byl názorný příklad důvodů, proč vlastně jsem založil Konceptuál CZ.


Co na závěr, snad jsem opět pár lidem pootevřel oči, nic není takové, jak to na první pohled vypadá a nic není takové, jako bylo třeba před pár lety, i když se to tak tváří. Tak jako se změnil VP SSSR, respektive ti, kdo tuto značku násilně převzali, tak podobně se také změnil Leva-net a jeho diskuse. Bohužel!


A proto, Abyste chápali, co říkají různí političtí činitelé, jak probíhají tyto procesy, jakého procesu je daný jev součástí, musíte vědět, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy. Tyto znalosti naleznete jen v jednom zdroji, v Koncepci obecné bezpečnosti. Čtěte tlusté knihy vnitřního prediktoru SSSR. Čtěte všechny jeho práce kromě těch, které jsou mu připisovány od roku 2018 do dnešní doby. I když už je dávno přestali vydávat. Takže čtěte práce do roku 2018. Všechno, co bylo zveřejněno do roku 2018.

Čtěte je, stávejte se konceptuálně mocnými.

Braňte zájmy své i své rodiny.

Přeji vám štěstí!

Mírové nebe nad hlavou.“

Slova Valerije Viktoroviče jste určitě poznali a já jen dodám, pro ty, kdo přispívají do různých diskusí, přestaňte skrývat svou identitu, je to voda na jejich mlýn.

následující část


předchozí část

935 zobrazení

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.