• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 31. část.

Vážení přátelé, youtube zablokoval účet Konceptuál CZ, kde bylo už přes 200 výukových videí. Stalo se tak bezprostředně poté, co jsem zveřejnil výukové lekce Koncepce obecné bezpečnosti Generála Petrova s českými titulky, které dělal Osveti Manak, zde jeho souhlas.


Jak je vidět, přituhuje. Mráz nepřichází z Kremlu, ale troufám si tvrdit, že tentokrát přichází od slouhů Globálního parazita. Nicméně v podstatě se nic neděje, informace je jako voda a vždy se dostane tam, kde je třeba.

NŘS nepochopily nebo nechtějí pochopit, že jediná šance na přežití českého národa a tím i na jejich přežití je včlenění se do ruského, či chcete-li do slovanského světa. Západ od našich hranic je odsouzen zhnědnout a to myslím doslova, ty mladé arabské býčky do Evropy nenavozili bezdůvodně.


Tato zpráva zdánlivě s Projektem Trojmoří nesouvisí, ale pouze zdánlivě. KOB jako taková brání uskutečnění projektu a proto se parazit a jeho slouhové mylně domnívají, že když KOB zablokují účet na youtube, přestane se KOB šířit napříč společností.


Zrušení účtu na youtube také potvrzuje oprávněnost mé výzvy, zakládejte stránky s tématikou KOB, zakládejte fóra KOB, čím více, tím lépe.


Závěrem vás prosím o radu, kam uložit videa, aby na ně nedosáhla ruka NŘS.


PS: Příště už doopravdy o Projektu …


Pokračování příště.


následující část


předchozí část

1,028 zobrazení4 komentář

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.