• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 38. část

Aktualizace: úno 1

V 29. části jsem se věnoval fenoménu anonymní diskuse a dneska se podíváme, k čemu diskuse slouží a speciálně se budeme věnovat ukončené diskusi na vodaksb.eu a také se zmíníme o jejích následnicích na ksbforum.eu a kob-forum.eu.


Tedy, k čemu diskuse slouží? Těch důvodů je mnoho a určitě jsem na některé zapomněl nebo je neznám. Pořadí níže není v žádném případě pořadí důležitosti.


1. Monitorovat účastníky diskuse.

2. Svedení účastníků diskuse ze správné cesty.

3. Upuštění páry ve společnosti.

4. Sledování nálady a názorů ve společnosti.

5. Ztráta času, kdy účastníci diskuse se věnují klábosení namísto sebevzdělávání svému nebo svých dětí či vnuků.

6. Bezstrukturní řízení společnosti.


Nedávno jsem se probíral články Levanetu a četl diskuse u článků. V té době mě také napadlo znovu zveřejňovat kvalitní články, protože nic kvalitnějšího, než články publikované na Levanetu do konce roku 2017, dosud neexistuje. A jak jsem se těmi články probíral, postřehl jsem pár zajímavostí a o ty se s vámi nyní podělím.


Diskuse pod články na Levanetu byly zrušeny na přelomu srpna a září 2018 se zdůvodněním Hoxe, cituji odtud: „Situace dospěla do bodu, kdy pod články "diskutovali" především útočníci a k tomu navíc bez jakékoliv znalosti KSB. Kdyby zde diskutovali oponenti KSB a jejich kritické příspěvky by byly založené na znalosti KSB, to bychom jen uvítali, ale to nebyl ten případ. V kostce, diskuse byly zrušeny proto, že z našeho pohledu není účelné dávat prostor provokacím a určitému druhu davové psychózy, kterou přítomnost informací KSB v noosféře ČR/SR vyvolala.“


Na výše uvedeném textu by nebylo nic divného a nechalo by se s ním souhlasit, kdyby nebylo jednoho ale. A to, proč současně byla otevřena jiná diskuse, kterou jako admin též řídil nějaký Hox, přičemž ta diskuse naplňovala veškeré výše uvedené znaky, které první Hox uvádí jako důvody k ukončení původních diskusí pod články. Že by se jednalo o rozdvojení osobnosti?


Jasněji do celé věci vneslo nedávné ukončování této diskuse, psal jsem o tom v 32. části:

Vypínám – vypínám na natrvalo nebo na měsíc – nevypínám, jen bude měsíční pauza – vypínám okamžitě natrvalo – vypínám natrvalo, ale až za měsíc – a nic se vypínat nebude.

Připadá vám to jako schizofrenie? Ano, na první pohled to tak může vypadat, ale pouze na první. Ono vlastně jde jen o to, že Naše řídící struktury (NŘS) trpí kádrovou bídou…


Vypínám – nevypínám, už víte, o čem píšu? Ti, kdo trochu sledují diskusi Leva-netu na vodaksb, už určitě vědí. Tolikrát měnit rozhodnutí vypovídá o tom, že nástroj, přes který NŘS řídí Leva-net není z nejkvalitnějších, protože kdyby byl, rozhodl by jednou a hotovo. Vždyť je to ostuda řídících složek, 5x měnit své rozhodnutí a ještě větší ostuda je, tyto odporující si rozhodnutí zveřejňovat.“


A tady musím přiznat, že jsem to tehdy neodhadl úplně správně, nešlo o kádrovou bídu NŘS, ale naopak o jejich dobrou řídící činnost. Vysvětlím níže.

Po zrušení diskusí u jednotlivých článků na Levanetu na přelomu srpna a září 2018, byla zástupci českých a slovenských NGO zřízena společná československá diskuse, jejíž náplň práce kopírovala v úvodu uvedené body, kvůli kterým se diskuse zřizují. Každá parta (CZ+SK) měla na diskusi své placené ideologické diverzanty, kteří si vzájemně nahrávali a tak zdárně ovlivňovali informační pole v československém prostoru. Pokud se některý z nich dostal v debatě do důkazní nouze, seběhli se jeho spolupracovníci anebo přímo on za pomoci jiného „svého“ nicku neposlušného diskutéra umravnili, jako například Adama zde nebo Bohumila zde.


Tak to běželo až do podzimu 2020, kdy česká parta pod vlivem okolností (pravděpodobně ukončení financování + převzetí řízení NGO) byla nucena svoje účinkování na diskusi ukončit. „Vypínám – vypínám na natrvalo nebo na měsíc – nevypínám, jen bude měsíční pauza – vypínám okamžitě natrvalo – vypínám natrvalo, ale až za měsíc – a nic se vypínat nebude.“, to nebyla schizofrenie, to byl souboj, který přesně kopíroval souboj státní elity USA s globalisty.


V česko-slovenském prostředí se jednalo o souboj podpinďosů a NŘS (globalistů), který ze slovenské strany dočasně vyhráli podpinďos a z české strany naopak NŘS. Každý kdo chodil pro informace na vodaksb by si měl uvědomit, že více než 2 roky dostával informace cinknuté placenými slouhy podpinďos.


A proč výše píši, že šlo o dobrou řídící činnost NŘS? Protože si myslím, že ukončení financování je přímo spojeno s ukončením tunelu zvaného STRAVENKY, píši o tom zde. NŘS prostřednictví Babišovy vlády podstatně zkrátili příjmy podpinďos a je zákonité, že ti pak mají méně peněz na svou diverzní činnost.


Na české straně došlo k tomu, že se někteří šťastlivci uchytili na kob-forum.eu, ale většina slouhů podpinďos si byla nucena najít jiné zaměstnání. Nikde v diskusích dosud nevidím takové bojovníky za čistotu a správnost KOB/KSB jako byli eM, Kaktus, Atom, Nasredin a další.

Slovenští slouhové podpinďos na tom byli lépe a přešli plynule na ksbforum.eu. Tady můžete vidět, jak se společně plácaj po ramenou.


Už rozumíte tomu, proč Oracle911 a jeho parta tak vehementně brání svojí identitu. Oni se bojí, aby se jejich sousedé nedozvěděli, čím se živí.


Co se dále týká diskusního webu ksbforum.eu, všimněte si, že ve svém názvu propaguje nějakou sociální bezpečnost. Na slovenské straně ustoupili od Koncepce společné bezpečnosti a nastoupili cestu Koncepce sociální bezpečnosti (asi proto, že jejím propagátorům vyplácejí sociální příspěvky). Vypadá to, že jsem měl pravdu, když jsem upozorňoval na nebezpečí, že se podpinďos budou snažit dostávat přes latinu koncepci pod biblické egregory, že se budou snažit postavit se jí do čela, převzít její výklad a nenápadně ji v očích ostatních lidí diskreditovat.


Co na závěr, prostě to vypadá, že tak jako probíhá souboj mezi státní elitou USA a globalisty ve světě, tak podobný souboj proběhl v zákulisí diskuse vodaksb a já rád konstatuji, že na české straně podpinďos prohráli.

A malá rada vám, přátelé, nikdy nevěřte těm, co se pod svůj výtvor nepodepíší, buď jsou to srabi a jejich názor pro vás nemá žádnou cenu, anebo to jsou zaměstnanci NGO a snaží se vám podstrčit či podsunout názor těch, kteří je platí.


Níže znovu dávám tabulku počtu příspěvků na vodaKSB. Myslím, že v ní neplacených diskutérů moc nebude.


A co na závěr? Přátelé, stále to stejné, učte se a učte se a učte své děti a vnuky. Tak každý nejvíc pomůže NŘS, se stádem hlupáků se žádná válka vyhrát nedá a zejména ne válka informační!

PS: Vzhledem k tomu, že jsem byl varován Oracle911, který byl u nás též registrován, že porušuji nařízení GDPR (o ochraně osobních údajů), tak na Konceptuál CZ ruším institut členství a všechny údaje získané v souvislosti s registrací ze systému i ze své paměti vymazávám.

Tímto opatřením jsou bohužel zrušeny také diskuse pod články včetně dávání srdíček, protože to bez registrace neumíme udělat. Jedná se o preventivní bezpečnostní opatření, děkuji za pochopení.

Současně dávám do povědomí, že diskuse k článkům je mož