• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 39. část

Přátelé, máte představu, kolik peněz odtéká denně z České republiky? Asi ne, že, ale tekoucí širokou řeku už viděl určitě každý. Tak když si představíte Labe v Hřensku na jaře, když taje sníh v Krkonoších, tak tento proud řeky a jeho mohutnost by vám mohly dát přibližnou představu o tom, kolik asi tak odtéká peněz denně z České republiky.


Asi se vám to zdá přitažené za vlasy, že, ale vzpomenete si, kdy jste si naposledy byli koupit rohlík u pekaře, mléko v mlékárně a maso u řezníka hned vedle? A o kousek dál, v jiné ulici zase byl jiný řezník a jiný pekař, a také tam byl drogista atd., atd. a ti všichni si navzájem hlídali ceny, aby některý nebyl moc drahý, anebo třeba moc levný. A co je důležité, všichni platili daně v místě, kde žili a všichni také utráceli peníze v místě, kde žili.


A dneska je to jak? Nadnárodní obchodní řetězce za pomoci svých slouhů z prognostických ústavů zlikvidovaly většinu domácích obchodníků (o průmyslu někdy jindy) a převzaly kontrolu nad veškerým obchodem. Jejich zisk odtéká nezdaněný ve formě jako nakoupených služeb do zahraničí. Říkají tomu outsourcing, ale správné pojmenování je podvod a krádež. Jejich monopolní postavení jim umožňuje kontrolovat ceny veškerého zboží. Když vláda přidá důchodcům nebo zvedne rodinné přídavky, nadnárodní řetězce okamžitě přiměřeně přidraží a český človíček z toho má zase prd.


Také jste z těch, co neustále nadávají na vládu? Pokud tak činíte z nevědomosti, je to špatné, ale nechá se to učením napravit. Poněkud jiné to je však s články, jako je třeba tento Ludvíkův z kob-forum Sliby se slibují, blázni se radují o předsedovi vlády České republiky a z úplně stejné kuchyně pochází i článek od Oracle911 „Čo zas tá banda dnes vyvedie?!“, kde autor za všechno špatné zase viní slovenského předsedu vlády a slovenskou presidentku. Komu se něco nezdá na mém výkladu, nechť se vrátí k mému minulému článku.


Tak už chápete, kdo vládne v České republice? Už chápete, že vláda a NŘS mají silně omezený manévrovací prostor?


A nyní proč takový dlouhý úvod. Covid-19 a opatření s ním spojená. Dlouho jsem si marně kladl otázku, k čemu jsou dobré ta protikoronavirová opatření. Jistě, máme od Pjakina (nejen), přeformátovává se celý svět, omezuje se spotřeba, zlatá miliarda, ale to všechno mi nedávalo smysl, proč zrovna u nás jsou taková přísná protikoronavirová opatření. Ve 24. části jsem psal o snížení spotřeby alkoholu a o všech kladech s tím spojených, ale stále jsem cítil, že to je málo, že tam je ještě něco, co zatím neumím uchopit, co neumím pojmenovat. Až teď nedávno, když jsme na stejné téma hovořili s kolegou, tak mi to potom naskočilo.


Přátelé, Česká republika pracuje na získání suverenity. NŘS prostřednictvím vlády a dalších složek vyhlásily boj za získání suverenity. NŘS přímo učebnicově využívají objektivních okolností k dosažení svých cílů. Už chápete, kam mířím? Drakonická opatření nejsou určená proti českému lidu, tomu jen prospějí, ale jsou určena proti nadnárodnímu kapitálu, proti nadnárodním korporacím, které v podstatě dosud řídí veškerý život v České republice. A co udělá nadnárodní kapitál, když vlastníkům nepřináší zisky? Jasně, odstěhuje se, protože sami jejich vlastníci budou na korporace vytvářet tlak, aby se přestěhovaly tam, odkud jim zisky poplynou, to je podstata parazitizmu respektive podstata kapitalismu, ale to je jedno a to samé.


Proto česká vláda přitahuje šrouby, obrazně řečeno, zavírá kohoutky, aby omezila, respektive zastavila odtok peněz z ČR a dovedete si představit, co to udělá s cenami nemovitostí (nejen)? Česká vláda nemusí znárodňovat, nadnárodní korporace budou ještě stát prosit, aby odkoupil jejich majetek.


Pro mě je nejvíce potěšitelné, že NŘS přímo učebnicově využívají souboje globalistů a státních elit USA (nejen) k dosažení suverenity České republiky a to vše za souhlasu a s podporou globalistů.


Pánové, my za nic nemůžeme, to všechno Covid-19, podívejte, vždyť i president a vicepresident USA přísahají na Covid-19, vaše super a mega obchody v ČR musí zůstat zavřené, stejně tak musí zůstat zavřené hotely, sjezdovky na horách, atd., atd. A jak dlouho? No, dokud odtud nevypadnete!


Tak už rozumíte tomu, proč různí Klausové a Landové demonstrují na Staromáku? Aby prostřednictví lidí, kteří nemají až takový rozhled, aby jejich prostřednictvím tlačili na vládu, aby ta zrušila opatření a dovolila nadnárodním korporacím dále DOJIT Českou republiku.


Co se týká podpory globalistů, dělá to na mě dojem, že Česká republika bude spolu s Ruskem hlavními strůjci lidské koncepce. ČR prostřednictvím NŘS vyhrála tvůrčí konkurz u Globálního prediktoru a bude se spolu s Ruskem podílet na řízení procesů v Evropě. Žádné Rakousko-Uhersko nebude, a pokud se bude uskutečňovat Projekt Mezimoří a Trojmoří, tak bude uskutečňován za vedení ČR a v těsné spolupráci s Ruskem, takže s původním projektem, který měl sloužit k oddělení Ruska od západní Evropy a zejména od Německa, už nebude mít nic společného.


Vím, že jsou to ode mne silná slova, ale všechno tomu nasvědčuje. Podívejte se třeba na výsledky ve třídě kamionů na letošním Dakaru. První tři ruské posádky a hned za nimi dvě české.


Také v ČR (nejen) končí podpora rasového křížení a LGBT+. Všimněte si, jak velké popularity se dostalo krátkému videu Lopraisova týmu. Martin Koloc se tak dostal znovu do záře reflektorů a je otázkou, kdy přijde čas se znovu podívat po těch 250 milionech.

A co na závěr, asi tradiční, učit se a učit se. Přátelé, přestaňte trávit dlouhé hodiny na diskusích, marníte tím nejen svůj čas, ale i svůj život. Hrajte divadlo Covid-19 a s nadhledem pozorujte, jak prská Chcíplej pes a jemu podobní.


Vždyť podívejte, jak to všechno krásně do sebe zapadá, bezalkoholový měsíc se později změní na bezalkoholové furt. Dovedete si představit, že by bezalkoholový měsíc byl vyhlášen naší vládou bez souhlasu globálních elit? Já ne, protože alkohol a drogy, to jsou genocidní zbraně na 5. prioritě a to že nám GP toto dovolil, tak to znamená, že jsme v určitých věcech ještě před Ruskem, protože reklama na alkohol a zejména jeho prodej je, alespoň u nás v Jekatěrinburgu, vysoce podporován.


Tak tedy, přátelé, pozorujte a smějte se všem těm Chcíplejm psům, je to nádherná strategie, kterou NŘS vymyslely a kterou nyní realizují. Pokud byste chtěli NŘS a naší vládě pomoci a odchod nadnárodních korporací urychlit, odkládejte maximálně svojí spotřebu. Co chceš koupit dnes, kup až popozítří a co chceš koupit za měsíc, nekupuj vůbec. V této době máte jedinečnou možnost vymanit se z dluhů a co nejvíce poplatit půjčky a hypotéky. Navíc, ceny veškerého zboží i nemovitostí, včetně nájmů, budou klesat o to rychleji, čím méně vy je budete kupovat. Nekupuj dnes, zítra bude levněji! Ale o tom někdy příště.

PS: Vzhledem k tomu, že jsem byl varován Oracle911, který se u nás na Konceptuál CZ též registroval, že porušuji nařízení GDPR (o ochraně osobních údajů), tak na Konceptuál CZ ruším institut členství a všechny údaje získané v souvislosti s registrací ze systému i ze své paměti vymazávám.

Tímto opatřením jsou bohužel zrušeny také diskuse pod články, protože bez registrace to systém neumožňuje. Jedná se o