• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 40. část

Aktualizace: úno 5

Dnes navážu na 38. část a trochu společně rozvedeme institut ideologické diverze. Začnu dopisem, který jsem dostal po zveřejnění právě 38. části:


Dobrý den, pane Milane.

četl jsem Váš příspěvek na odkazu, který jste mi poslal. Píšete, že těm hochům na ksbforum nerozumíte!

Myslím, že Vás chápu. Nejspíš to bude podobný problém, jaký řeší V.V. Pjakin se skupinou, která sama sebe nazývá VP SSSR.


Není náhoda, že V.V. Pjakin opakovaně upozorňuje své posluchače, aby studovali KOB a DVTŘ knihy uveřejněné do června 2018.


Protože po tomto datu se do vedení dostala vlivová skupina, jejímž cílem je vnášet zmatek do zdroje znalostí, do témat a diskusí.

Takže?

Buď autoři a diskutující na ksbforum jsou "ze stejného těsta" a šíření informací v jejich příspěvcích a diskusích plní stejný účel, anebo tito "hoši" plní úlohu užitečných idiotů. Ale spíše se přikláním k první variantě, neboť KOB a DVTŘ zaujímá v hierarchii priorit, tedy zobecněných prostředků řízení první místo. To znamená, že je tomu ze strany vlivových skupin věnována maximální intelektuální energie.


Obávám se, že v tomto případě se nejedná o "nějaké hochy", ale o vysoce sofistikovaný a proškolený početný tým vybraných, elitních a velice chytrých "hráčů". Tento tým byl sestaven a vyčleněn k tomu, aby hrál tuto "vysokou hru".


Kdokoli jim "zkříží cestu", pustí se do něho, jako smečka zuřivých vlků ve snaze ho roztrhat na kusy, ukřičet, pourážet,... zkrátka se neštítí používat jakékoli prostředky za účelem, jenž je stále stejný: vnášet zmatek do zdroje znalostí, do témat a diskusí.


Výsledkem je, že voda proudu informací natolik zakalená, že se v ní běžný člověk těžko orientuje.


Jejich skutečným záměrem je BRÁNIT LIDEM, ABY SE STÁVALI KONCEPTUÁLNĚ MOCNÝMI. Protože vědí, že ZNALOSTI ZNAMENAJÍ MOC.

A právě o to jim jde.

Naštěstí v důsledku působení zákona času nemají šanci uspět ve své destruktivní, rozkladné a diverzní činnosti, jakkoli promyšlené a sofistikované. Dějinný proces masivního odklonu od stavu BOŽÍHO DOPUŠTĚNÍ, od BIBLICKÉHO PROJEKTU ZOTROČENÍ LIDSTVA, je realitou. A na tom tito „hoši“ NIC nezmění.

S úctou k Vám a k obdivuhodným výsledkům Vaší bohulibé práce


Ať se Zdraví, Svoboda

a Láska světem šíří,

to všem přeje

Sv. Jiří

K takovému pohledu na věc nemám co dodat. Snad jen obdiv, jak hezky to je napsané.


Právě jako na zavolanou se k našemu tématu vyjadřuje též Valerij Viktorovič ve svých O-O ze dne 1. 2. 2021, kde ty, co se v Rusku od roku 2018 staví do čela „těch jediných správných vykladačů“ KOB/KSB, označuje jako novodobé vlasovce.


Na stránkách ksbforum.eu se k posledním O-O i současným vlasovcům vyjádřil pun:


Tak jsem to absolvoval, budu muset nejméně ještě jednou a těším se na překlad od paní Ireny.

Možná bych V.V.Pjakina jen doplnil, že generál Vlasov coby symbol zrady nebyl otevřený zrádce odjakživa, i když k tomu měl myslím sklony, ale šel tou lehčí cestou pod tlakem vnějších vlivů a pak už to jelo.

Ve spojitosti s tímto dílem O-O je pro mne zajímavý názor jardob, viz https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/43/mal-aacute-n-aacute-sobilka-kob/3#post-748 , kdy jeho příspěvek si vykládám tak, že hox preferuje VP SSSR. V té souvislosti mne jako obvykle napadá paralela s citátem Pana Wericha o podpantoflizaci, ve kterém říká, že názory manželů, které jsou nejprve dosti daleko od sebe, se neustále sbližují, až posléze její nabudou vrchu.


Také mne v souvislosti s tou "jakoby jinou - česko-slovenskou - cestou" maně napadá kdysi v politice použitý termín "kočkopes".

I jeho další příspěvek, viz https://ksbforum.eu/index.php?u=/topic/43/mal-aacute-n-aacute-sobilka-kob/4#post-775 je neméně zajímavý, protože činnost VP SSSR se nejen podle mne prokazatelně změnila právě v těch inkriminovaných posledních dvou letech, takže to roztahování na delší časovou periodu je podle mne přinejmenším zavádějící.

Doporučuji všem, i těm, kteří už V.V.Pjakina nesledují, aby si přinejmenším přečetli překlad paní Ireny (až bude), které tímto předem děkuji a zamysleli se. Začíná se lámat chleba.

Ano, je to tak, láme se chleba. KOB/KSB je pro podpinďos a jejich slouhy něco jako kost v krku, chtěli by jí vyplivnout, ale nejde to.


Když se vrátím k Levanet, tak kvalitní články na Levanet skončily na přelomu let 2017/2018. V té době totiž z nějakého důvodu přestal na Levanet vydávat autorské články Lux a také zakladatel Levanet Hox. Lux spolu s Hoxem drželi vysokou kvalitu Levanetu až do konce roku 2017, poté od začátku roku 2018 v podstatě přestal Levanet pracovat. Zde stojí za povšimnutí, že Levanet přestal pracovat přibližně ve stejné době, jako petrohradský VP SSSR.


Vypadá to, že na Levanet byly od konce roku 2017 vyvíjeny silné tlaky a tak raději původní Hox silně přibrzdil. Proč píšu původní, protože když porovnáte kvalitu článků současného Hoxe, nedají se s kvalitou článků původního Hoxe vůbec srovnávat, takže je evidentní, že ty současné články píše jiný Hox, než ten, který psával články o KOB/KSB do konce roku 2017.

Levanet v letech 2018 až 2020 v podstatě pauzíroval a začal se probouzet až někdy na konci 2020, přičemž na přelomu 2020/21 měl silný nástup, ale poté opět usnul, asi zasáhl Covid-19.

<