• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 40. část

Aktualizováno: 5. 2. 2021

Dnes navážu na 38. část a trochu společně rozvedeme institut ideologické diverze. Začnu dopisem, který jsem dostal po zveřejnění právě 38. části:


Dobrý den, pane Milane.

četl jsem Váš příspěvek na odkazu, který jste mi poslal. Píšete, že těm hochům na ksbforum nerozumíte!

Myslím, že Vás chápu. Nejspíš to bude podobný problém, jaký řeší V.V. Pjakin se skupinou, která sama sebe nazývá VP SSSR.


Není náhoda, že V.V. Pjakin opakovaně upozorňuje své posluchače, aby studovali KOB a DVTŘ knihy uveřejněné do června 2018.


Protože po tomto datu se do vedení dostala vlivová skupina, jejímž cílem je vnášet zmatek do zdroje znalostí, do témat a diskusí.

Takže?

Buď autoři a diskutující na ksbforum jsou "ze stejného těsta" a šíření informací v jejich příspěvcích a diskusích plní stejný účel, anebo tito "hoši" plní úlohu užitečných idiotů. Ale spíše se přikláním k první variantě, neboť KOB a DVTŘ zaujímá v hierarchii priorit, tedy zobecněných prostředků řízení první místo. To znamená, že je tomu ze strany vlivových skupin věnována maximální intelektuální energie.


Obávám se, že v tomto případě se nejedná o "nějaké hochy", ale o vysoce sofistikovaný a proškolený početný tým vybraných, elitních a velice chytrých "hráčů". Tento tým byl sestaven a vyčleněn k tomu, aby hrál tuto "vysokou hru".


Kdokoli jim "zkříží cestu", pustí se do něho, jako smečka zuřivých vlků ve snaze ho roztrhat na kusy, ukřičet, pourážet,... zkrátka se neštítí používat jakékoli prostředky za účelem, jenž je stále stejný: vnášet zmatek do zdroje znalostí, do témat a diskusí.


Výsledkem je, že voda proudu informací natolik zakalená, že se v ní běžný člověk těžko orientuje.


Jejich skutečným záměrem je BRÁNIT LIDEM, ABY SE STÁVALI KONCEPTUÁLNĚ MOCNÝMI. Protože vědí, že ZNALOSTI ZNAMENAJÍ MOC.

A právě o to jim jde.

Naštěstí v důsledku působení zákona času nemají šanci uspět ve své destruktivní, rozkladné a diverzní činnosti, jakkoli promyšlené a sofistikované. Dějinný proces masivního odklonu od stavu BOŽÍHO DOPUŠTĚNÍ, od BIBLICKÉHO PROJEKTU ZOTROČENÍ LIDSTVA, je realitou. A na tom tito „hoši“ NIC nezmění.

S úctou k Vám a k obdivuhodným výsledkům Vaší bohulibé práce


Ať se Zdraví, Svoboda

a Láska světem šíří,

to všem přeje

Sv. Jiří

K takovému pohledu na věc nemám co dodat. Snad jen obdiv, jak hezky to je napsané.


Právě jako na zavolanou se k našemu tématu vyjadřuje též Valerij Viktorovič ve svých O-O ze dne 1. 2. 2021, kde ty, co se v Rusku od roku 2018 staví do čela „těch jediných správných vykladačů“ KOB/KSB, označuje jako novodobé vlasovce.


Na stránkách ksbforum.eu se k posledním O-O i současným vlasovcům vyjádřil pun:


Tak jsem to absolvoval, budu muset nejméně ještě jednou a těším se na překlad od paní Ireny.

Možná bych V.V.Pjakina jen doplnil, že generál Vlasov coby symbol zrady nebyl otevřený zrádce odjakživa, i když k tomu měl myslím sklony, ale šel tou lehčí cestou pod tlakem vnějších vlivů a pak už to jelo.