• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 41. část

27. 02. 2021 MM


Přátelé, tak jak se Vám zamlouvá Covid-19? Už jste pochopili, že C-19 je nástroj? Nástroj, pomocí kterého se přetváří svět. Nástroj stejný jako pila nebo sekyrka a jako každý nástroj se časem otupí a pak se musí nabrousit.


V globálním rozsahu je C-19 nástrojem na zabavení tzv. mladých peněz (také). K tématu mladých peněz se v minulosti Valerij Viktorovič Pjakin vyslovil takto: „…Tak především již v roce 2012 Christine Lagardeová vytyčila úkol zabavení mladých peněz. A ten proces se rozběhnul. Takže pro všechny ty, kteří si mysleli, že chytili štěstí za pačesy, když ničili svůj vlastní stát a kradli peníze jen proto, aby se stali chodící peněženkou těch, kteří toho znají a chápou více, nastoupil čas, kdy je o tyto mladé peníze zase připraví, aby nějak kvůli své hlouposti nemohli ovlivňovat světový kreditně-finanční systém, světové řízení. Jeden má 10 miliard, ten druhý 5 a takto kapku po kapce dojdete k částce řádově v biliónech. No, a když ty ovečky stříhají, tak je zároveň i odstřihávají. A oni jsou spokojení, jsou šťastní. A koho to odstřihávají?

Odstřihávají americkou státní elitu od jejího řízení států a národů z nadnárodní úrovně. Takže v první řadě jsou k odstřižení určeni ti, kteří pracovali v režimu podpindosníka. Přišla jejich doba! Odstřihávají nástroje vlivu na řízení, a to jakékoliv, připravují je o peníze. No a první na řadě jsou podpindosníci. A co čekali? Že až zničí svůj vlastní stát, bude je ještě někdo k něčemu potřebovat? Kdy jim to Putin říkal? V roce 2002? Vracejte své peníze do Ruska, potom vám to už půjde horko těžko. A oni se tomu smáli? Tak teď vidí, kam to sami svou hloupostí dopracovali.“


Pokud jste četli 39. díl, tak už víte, že NŘS využívají C-19 také k získání suverenity České republiky. V dohledné době nastoupí nová opatření, budou se uzavírat průmyslové podniky. Abych tak řekl, už je na čase, protože v podstatě veškeré průmyslové podniky v ČR mají zahraniční majitele a jejich zisk odplouvá do zahraničí, tedy lépe řečeno na západ. Pokud chceme, aby se průmyslové podniky vrátily do českého vlastnictví a měli jsme z nich sami prospěch, je potřeba je na určitý čas zavřít. Navíc, podle mne, opatření by měly tvrdě zasáhnout i zahraniční banky a domácí banky by se měly zestátnit.


Český občan by si měl uvědomit, že probíhá válka a ve válce jsou nutné určité oběti. Myslím, že nošení roušky zase až takovou obětí není, když to vyvážíme například možností být více doma a moci se věnovat svým dětem nebo vnukům, případně svému sebevzdělávání. Nyní je velice vhodná doba, pořídit si děti, spoustu dětí, anebo máte druhou možnost a to je shnít u televize.


A další oběti? Ano, alkoholici nemohou chlastat po hospodách, ale na druhou stranu, zase o to více mohou chlastat doma u televize, a protože většinou ani druhý den do práce nemusejí, tak to také zase až tak těžká oběť není.


Když jsem poprvé napsal o tom, že NŘS prostřednictvím vlády, parlamentu a v podstatě všech dalších složek pracují na získání suverenity České republiky, tak jeden ruský zrádce, vlasovec, který si přišel do ČR pro svých 30 stříbrných, mě přirovnal k trockistům a 39. díl nazval ódou na Covid. Škoda jen, že se dotyčný pod svůj výtvor nepodepsal.


Pokud porovnáte to, co dělají NŘS s výše uvedeným tvrzením Valerije Viktoroviče Pjakina, tak já osobně tam žádný rozpor nevidím. Naopak, vidím tam naprostý soulad, ořezávání mladých peněz a tím i vlivu nadnárodních korporací, to je ten proces, který nyní v ČR (nejen) probíhá.

Troufám si říci, že čím přísnější jsou v určitém státu proti covidová opatření, tím silnější je pozice domácích struktur a čím slabší jsou proti covidová opatření, tím je pozice domácích řídících struktur slabší. V tom státu ještě mají navrch příznivci americké státní elity a ti bedlivě hlídají, kam má odtéci zisk z dojeného státu.


Předpokládám, že alespoň někteří již pochopili, o co jde. NŘS využívají stávajících okolností ku prospěchu národa. Ono se totiž „nehraje“ pouze o získání suverenity České republiky, ono se „hraje“ o daleko více, o obrození a o záchranu českého národa. Slovo „hraje“ jsem dal do uvozovek, protože se nejedná o žádnou hru, ale o tvrdý boj na život a na smrt. Tady však musím zdůraznit, že se nejedná o „obrození“, které propaguje slouha podpinďos Landa spolu s Martinou Kociánovou a dalšími (o Landovi jsem psal zde).


Ano přátelé, jde o záchranu českého národa a to doslova a do písmene. Český člověk se stal konzumentem, který konzumoval naprosto vše, co mu bylo předloženo. Ano vše, počínaje západní LGBT+ kulturou a konče big čímkoliv. Mladá a střední generace si nasadila na hlavu sluchátka, asi proto, aby neměla v hlavě průvan, protože jí chybí mozek. A na co by vlastně potřebovali mozek, na smsky není potřeba a to co mají vědět, to je naučí ve škole nebo jim to řeknou v televizi.


Je jen dobře, že NŘS se konečně rozhoupaly a začaly s tím něco dělat. Je potřeba zastavit proces degenerace národa a donutit člověku podobné se učit a přemýšlet. A když to nejde po dobrém, tak NŘS musí trochu přitlačit. Lidé by si měli uvědomit, že tak jak žili, už nikdy žít nebudou. Ráno do práce, z práce na fotbal, pak do hospody a v noci se domů vyspat, tak to končí, to je cesta degenerace.


V podstatě od okamžiku, kdy vláda zavřela hospody, se musela u každého muže, ve městech zvláště, zlepšit jeho finanční situace. Když k tomu přidám uzavřená nákupní centra (kromě potravin atd.), tak se musela finanční situace rapidně zlepšit i u žen. A toho volného času, co mají v rodinách na výchovu ratolestí, o tom ani nemluvím.


To je jen pár dobrých věcí, které nám přináší C-19. Odchod nadnárodních korporací, které jako vysavač vysávají národní státy je více než samozřejmý. Určitě se budou zdráhat, budou pořádat protivládní demonstrace, budou podávat trestní oznámení na cokoliv, jen aby vzbudily protivládní nálady. Ony potřebují, aby se pracovalo, aby se obchody otevřely, aby se hotely zaplnily a aby se rozjely vleky a lanovky. To jsou jejich hlavní vysavače, které vysávají každého občana ČR.


Pokud byste chtěli NŘS a naší vládě pomoci a odchod nadnárodních korporací urychlit, odkládejte maximálně svojí spotřebu. Co chceš koupit dnes, kup až popozítří a co chceš koupit za měsíc, kup za měsíce dva nebo nekupuj vůbec. Ceny veškerého zboží i nemovitostí, včetně nájmů, budou klesat o to rychleji, čím méně vy je budete kupovat. Nekupuj dnes, zítra bude levněji! Co dneska chcete koupit za 100, zítra bude za 90.


Myšlení českého člověka se musí rapidně změnit. Z každého by se měl stát konceptuálně zdatný jedinec, aby se nenechal opít rohlíkem. Předci nám předali naší zem, abychom jí opatrovali pro naše děti a vnuky a ti zase dál a dál, a proto, pokud chceme zachránit náš národ, naší zem, je potřeba na sobě začít pracovat. Přestat chlastat a kouřit a začít se učit, to je cesta, kterou mohu z osobní zkušenosti každému doporučit.


Je pravda, že ne každý tuto cestu sám zvládne a proto musí NŘS každému vytvořit podmínky. Nemůžeme chtít po lidech, aby nepili a nekouřili, když v televizi většina pije a kouří, tak prostě ničeho nikdy nedosáhneme.


A není to jen o chlastu a o cigaretách. NŘS by měly nechat natáčet filmy, v nichž hlavní hrdinové budou mít to, co většina dnešní populace ani neví, co je a to je svědomí. Neméně důležitá je míra rozlišení, co je správné a co je špatné, ne z pohledu zákona, ale právě z pohledu mravnosti a svědomí.


Nechci nikoho přesvědčovat, pro mne za mne, klidně šiřte paniku dál, klidně se bojte, avšak připravte se na to, že Globální prediktor naplánoval proces přeformátování světa na 11 let (více zde) a za sebou máme teprve rok.


A ti, kterých se poslední věta netýká, ti vědí, že je potřeba se učit a učit se nejen Koncepci obecné bezpečnosti, ale zejména podle koncepce na sobě pracovat. Změnit svůj životní styl, přestat myslet na sebe a začít více myslet na druhé.


pokračování


minulý díl


1,064 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.