• mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 44. část

Aktualizováno: 3. 4. 2021

01. 04. 2021 MM


Vážení přátelé, dneska máme apríla a tak si mohu dovolit tak trochu fantazírovat. Dovedete si představit, že až přejde ten bordel (Covid, David atd.) a začneme jako Česko-Slovensko & spol. tvořit novou společnost, bude se jednat o mnohoregionální, mnohonárodnostní blok? (Konglomerát versus blok zde) Asi si to dost dobře umí představit málokdo, ale to nevadí, vždyť jenom fantazírujeme.Tak tedy zaprvé, proč? Osobně to vidím proto, že Globální prediktor parazit buď konečně pochopil, anebo jeho Euro-Asijské křídlo pochopilo, že cesta nastoupená západem je cesta degenerace a kdo by chtěl vidět, jak taková degenerace společnosti ve finále končí, stačí, když si zajde do zoo do pavilonu lidoopů. Tam může vidět zbytky několika lidských civilizací, které se nepovedly.


A kolik těch civilizací bylo? Nu, zkuste počítat, vezmu to od nejstarších, paviáni, orangutani, gorily – to byla černošská civilizace a nejmladší šimpanzi, i když ti úplně nejmladší, to byli neandrtálci, kteří se však někdy před 15 až 25 tisíci lety „rozpustili“ v rajónu Kavkazu a ve Středomoří, nejmladší vykopávky se myslím našly někde ve Španělsku. Jejich potomky poznáte podle snědší kůže, černých vlasů a výraznějšího ochlupení po celém těle.


Tak já jsem napočítal 5 civilizací, to je minimum. A vzpomínáte na Berouskovy medvědy, jak jezdili na motorce? Tak prý hnědí medvědi jsou také potomci nějaké dávné civilizace a to určitě nejsou všechny civilizace, které se zde na zemi vystřídaly během, a nebojím se říci milionů let.