• Konceptuál CZ

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 44. část

Aktualizace: dub 3

01. 04. 2021 MM


Vážení přátelé, dneska máme apríla a tak si mohu dovolit tak trochu fantazírovat. Dovedete si představit, že až přejde ten bordel (Covid, David atd.) a začneme jako Česko-Slovensko & spol. tvořit novou společnost, bude se jednat o mnohoregionální, mnohonárodnostní blok? (Konglomerát versus blok zde) Asi si to dost dobře umí představit málokdo, ale to nevadí, vždyť jenom fantazírujeme.Tak tedy zaprvé, proč? Osobně to vidím proto, že Globální prediktor parazit buď konečně pochopil, anebo jeho Euro-Asijské křídlo pochopilo, že cesta nastoupená západem je cesta degenerace a kdo by chtěl vidět, jak taková degenerace společnosti ve finále končí, stačí, když si zajde do zoo do pavilonu lidoopů. Tam může vidět zbytky několika lidských civilizací, které se nepovedly.


A kolik těch civilizací bylo? Nu, zkuste počítat, vezmu to od nejstarších, paviáni, orangutani, gorily – to byla černošská civilizace a nejmladší šimpanzi, i když ti úplně nejmladší, to byli neandrtálci, kteří se však někdy před 15 až 25 tisíci lety „rozpustili“ v rajónu Kavkazu a ve Středomoří, nejmladší vykopávky se myslím našly někde ve Španělsku. Jejich potomky poznáte podle snědší kůže, černých vlasů a výraznějšího ochlupení po celém těle.


Tak já jsem napočítal 5 civilizací, to je minimum. A vzpomínáte na Berouskovy medvědy, jak jezdili na motorce? Tak prý hnědí medvědi jsou také potomci nějaké dávné civilizace a to určitě nejsou všechny civilizace, které se zde na zemi vystřídaly během, a nebojím se říci milionů let.


Ale vraťme se k našemu tématu. Ono to „proč“ může být daleko prozaičtější, může třeba jít o to, že Globální prediktor také nechce degenerovat a podle toho, kam zatím planetu svým řízením dovedl, myslím, že se mu to moc nedaří.


Myslím, v globále, protože dříve, např. v Atlantidě nebo později v Řecku mívali předci našich současných vládců mnohem větší schopnosti a i se dožívali věku až 1000 let. Není tedy divu, že se obyčejným lidem jevili jako bozi. Hodně jsem odbočil, ale chtěl jsem uvést další z možností, proč vládci světa, VP SSSR je v KOB pojmenoval jako Globální prediktor, proč v současné době mění svět.


Poslední dobou to na mně dělá dojem, že se Globální parazit tak trochu polidštil, anebo ho okolnosti (Ruská civilizace) donutily se chovat lidsky a proto si troufám tvrdit, že ve střední a východní Evropě půjdeme cestou mnohoregionálního bloku. Ona také jiná cesta neexistuje, pokud chce parazit přežít.


Jak bude ten blok vypadat? Otevřete si mapu v tomto základním rozlišení a najděte si západní hranici Švýcarska. Mnozí z vás už určitě čují, kam mířím, ano, základní funkcí nového, mnohoregionálního bloku bude živit a chránit Švýcarsko, domovinu GP. I když si GP našel nový domov na Novém Zélandu, Evropa je Evropa a jak ohlásil na začátku ledna 2020, chce se za 11 let vrátit, doma je doma. Západní hranice Švýcarska bude také západní hranicí nového evropského bloku.


Západní hranici bloku budou tvořit Monako, Itálie, Švýcarsko, Rakousko, Bavorsko a dále bude hranice pokračovat nahoru na sever rozděleným Německem někam k Hamburku, možná k Brémám, i když já osobně bych to nejraději viděl až k Rýnu, ale všechno chce svůj čas. Na jihu jsem již jmenoval Itálii, Benátky a Janov nemůže GP nechat „barbarům“ a dále na východě bude do bloku patřit Chorvatsko a Slovinsko. S dalšími státy bývalé Jugoslávie to vidím nejasné, je pravděpodobné, že se přidají nebo budou přidány k Ruské civilizaci, tak jako Rumunsko, Bulharsko, Řecko a Turecko.


Kam si to namíří Skandinávské státy nevím, skoro bych řekl, že tam si bude GP pěstovat své páky na Rusko, stejně tak, jako ve zbytku západní Evropy, přece tam ty čmoudy nevozil zbytečně. Co se týká Polska, vypadá to, že svoji úlohu v historii již splnilo, respektive nesplnilo ji ke spokojenosti GP, a proto bych se vůbec nedivil, kdyby Polsko bylo rozpuštěno a jeho území přičleněno k těm státům, ke kterým historicky patří. Co se týká pobaltských „tygříků“, ty tipuji, že budou jako okresy připojeny zpátky k Rusku. Bylo by chybou Ruska, kdyby se nesnažilo Kaliningradskou oblast propojit s hlavním územím.

Když si znovu pročítám výše uvedené, ona to zase až taková fantazie být nemusí. Jestli se Rusko dohodlo s GP, že svým jaderným zontíkem přikryje staronové evropské uskupení, pak začne i dávat větší smysl Pjakinova výzva ke spojení se s Maďarskem a jeho podpora V4.


Žijeme v historické době, kdy na vlastní oči můžeme sledovat globální procesy. Internet urychlil zákon času tokovým způsobem, že většina procesů nabírá dříve nepředstavitelné obrátky. V minulém dílu jsem psal: „To vše přijde, jakmile se nám a NŘS povede vystrnadit nadnárodní parazity a domácí parazity přivést ke službě společnosti.“


Ještě než jsem tento díl stačil vyvěsit, přišla zpráva o smrti nejbohatšího čecha (malé „č“ psáno úmyslně). Ano, takto pracuje Globální prediktor parazit. V tomto případě převzal řízení nástroje státních elit USA a podle hesla, posloužil jako živý, ještě lépe poslouží jako mrtvý, provedl 8. etapu PFŘ (v regakci 2011).


Kdyby nejbohatší čech tolik nemlaskal, kdyby jeho dcera nejezdila na koni za miliony, kdyby pracoval pro blaho obyvatel České republiky například tak, jako pracuje Andrej Babiš, určitě by si ho GP nevybral.


Někteří z vás se asi diví, co mám stále s tím GP, ale když si přečtete první zprávy o nejbohatším, tak se to tam podpisy GP jenom hemží. Posuďte sami: Severní vítr měl rychlost 22 km/h, Záchranný tým z Aljašského záchranného koordinačního střediska byl vyslán krátce po 22. hodině, vrtulník Airbus AS350 B3 = 11, a zemřeli 56letý Petr Kellner = 11, 38letý obyvatel Girdwoodu Sean McMannany = 11 a 33letý pilot Zachary Russel = 3 x 11. Magazín Forbes jeho majetek ocenil na 15,5 miliardy dolarů = 11.


Ta číselná symbolika je důležitá, aby to pochopili ti, jichž se to týká, nejen Klausům bude teď svírat. Takové to „nehody“ neskutečně urychlují probíhající procesy, to máte jako facka, ta také vždy urychlí průběh jednání. Někteří stále dělají, že neslyší nebo že se jich to netýká, ale když dostanou pořádnou českou facku (to je přes celou hubu a půlku zad), tak ono se jim rozsvítí a začnou šlapat, jak mají. A když ne, tak je potká třeba Covid nebo nějaká jiná příhoda.


Co na závěr, přátelé, je to na nás, pokud se nebudeme učit, tak nás bude kde kdo vodit za nos a to jenom proto, že bude znát o trochu více než my. Jak říkal Stalin, bez teorie nám hrozí smrt.


pokračování


minulý díl

646 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

I jeden člověk může přivést osla k řece, ale ani 40 lidí ho nedonutí pít.