top of page

Rozbor jedné "obyčejné" bulvární zprávy

Aktualizováno: 10. 2.

9. 2. 2024


Přátelé, zadal jsem kolegovi otázku, co si myslí o této zprávě a on mi poslal tento nádherný rozbor:


Ahoj Milane,

bylo to od Tebe docela těžké zadání.

Je to takový druh zašifrované zprávy. Tedy spíše takový skrytý způsob oznámení nejenom pro ty, kterých se to týká, ale i pro ty, kteří vědí, co se děje, co se připravuje a na čem se pracuje.

 

Původní text:

Tenisová hvězda, bývalá světová čtyřka Dominika Cibulková se před pár měsíci rozhodla zatočit s kily, se kterými nebyla na svém těle spokojená. Maminka dvou dětí si dala jasný cíl, a to během několika měsíců zhubnout 22 kilogramů.

„Je to pro mě velká a zásadní věc. Jdu s kůží na trh. Rozhodla jsem se dát do formy, dala jsem si osobní cíl. To znamená, že se za osm měsíců chystám zhubnout 22 kilogramů. Není pádný důvod, proč přesně 22 kilogramů, chci se dostat na určitou váhu,“ svěřila se Dominika Cibulková koncem minulého roku na sociálních sítích s tím, že bude svou cestu sdílet, což bude motivovat nejen ji samotnou, ale také může být motivací pro její příznivce.

Slovenská sportovkyně má pevnou vůli, která se jí velmi vyplácí. Za pár měsíců se Dominice podařilo v kombinaci se správným jídelníčkem a pohybem zhubnout víc než jedenáct kilogramů. Je tak za půlkou své plánované hubnoucí cesty.

Cíl je jasný, ještě mi zbývá dát dolů 10,5 kilogramu. Víc než půlka za mnou. Pojďme,“ napsala odhodlaně Dominika, na které si fanoušci už všimli, že je výrazně hubenější. Jako například když sdílela snímek v blyštivých šatech se zdůrazněným pasem, které vynesla na Sportovce roku, který se konal v Bratislavě. „Tady už je krásně vidět, jak hubnete,“ napsala fanynka. „Wau, skvělá postava, krásně jste zhubla,“ uvedla další. „Dominiko, to jste fakt tak zhubla?“ nevěří svým očím příznivkyně, pro kterou je Dominika také inspirací.

Zdroj:

 

Použijeme metodu substituce:

Přísná dieta se Dominice Cibulkové vyplácí = příprava na velkou změnu probíhá

bývalá světová čtyřka Dominika Cibulková = bývalý střed Svaté říše římské

se rozhodla zatočit s kily, = vypořádat se s vlivovými skupinami,

se kterými nebyla na svém těle spokojená = které škodí dějinnému vývoji  

Maminka dvou dětí = Hierofanti dvou křídel globálních elit

si dala jasný cíl = vytýčili jednoznačné záměry

a to během několika měsíců = co nejdříve zahájit proces

zhubnout 22 kilogramů = vypořádat se s těmi, co stojí v cestě záměru GP

Je to pro mě velká a zásadní věc = je to záměr, který má velmi vysokou prioritu

Jdu s kůží na trh = kdo se vzepře, ponese osobní odpovědnost (bude potrestán)

za osm měsíců se chystám zhubnout = 5. 11. 2024 americké volby prezidenta

má pevnou vůli, která se jí velmi vyplácí = GP je velmi důsledný a má výsledky

jídelníčkem a pohybem se podařilo zhubnout = už bylo dosaženo mnoha úspěchů

Cíl je jasný, ještě mi zbývá dát dolů 10,5 kilogramu = záměry budou dokončeny

z výsledku spadla lidem brada = dosavadní proces je úspěšný a dále pokračuje

 

Maminkou Dominiky je politicky činná JUDr. Katarína Cibulková.

Tento článek byl zřejmě vydán po předchozí dohodě právě s maminkou Dominiky.

Viz níže: 

JUDr. Katarína Cibulková

Narození     14. ledna 1962 (62 let) Vráble

Alma mater Univerzita Komenského v Bratislavě

Povolání:    advokátka

Politické strany:

Slovenská demokratická a kresťanská únia - Demokratická strana

Funkce:      poslanec Národní rady Slovenské republiky

JUDr. Katarína Cibulková (* 14. ledna 1962) je slovenská právnička a politička. Od roku 2006 byla poslankyní Národní rady Slovenska.

 

To zaprvé.

 

Za druhé je třeba se podívat do zákulisí a kdo za tím vším stojí a při tomto pátrání zjistíme, že je to „čirou náhodou“ IVO LUKAČOVIČ, jeden z českých mediálních miliardářů, který je s hodnotou „svého“ majetku na 15. místě v žebříčku nejbohatších Čechů. A kdopak asi rozhodoval v určité fázi dějinného vývoje ČR po roce 1989 o tom, kdo se stane oligarchou? Ovšem, že GP.  

 

Publikování nebo další šíření obsahu serveru Super.cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis a.s. zakázáno.

Seznam.cz může navýšit svůj podíl ve vydavatelství Borgis.

3. července 2023

Tisková zpráva

Společnost Seznam média, která je součástí skupiny Seznam.cz, může na základě prvostupňového rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže převzít společnost Silky Zdeňka Porybného, které patří vydavatelství Borgis. Do čela vydavatele deníku Právo a dodavatele obsahu pro weby Novinky.cz, Sport.cz a Super.cz se od července postaví tříčlenné představenstvo ve složení Vladimír Dušánek, David Pírek a Petr Šabata. Seznam.cz získá téměř 93 % akcií Borgisu, zbylé podíly vlastní minoritní akcionáři.

 

Ivo Lukačovič

Vydavatelství: Seznam, Borgis

Tituly: Seznam Zprávy, Novinky.cz, Právo

Kupní cena (podíl v Borgis): údajně desítky milionů korun

Seznamu patří od roku 2013 třetinový podíl ve společnosti Borgis, která vydává deník Právo.

Společně obě firmy provozují portály Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz.

Před čtyřmi lety Seznam spustil vlastní projekt Seznam Zprávy, k němuž počátkem roku 2018 přidal i televizi. Zatímco zpravodajský web se na trhu etabloval, televize dosud marně bojuje o diváckou přízeň. Podíl sledovanosti se dlouhodobě pohybuje pod jedním procentem.

  

A konečně zatřetí:

Chceme-li odhalit procesy, sledujme toky peněz, pohyb kapitálu. A tento kapitál je v rukou českých oligarchů, viz příloha níže. Co všechno vlastní, co všechno skupují v zahraničí, jak postupně, tiše a nenápadně posilují úlohu Prahy, jakožto centra vytvářené NŘŘ, to vše je možné zjistit z veřejně dostupných zdrojů.  Nejenom našich, ale i zahraničních.

 

Ale ti čeští miliardáři nejsou doživotními majiteli onoho kapitálu. Je třeba vědět, že se ten gigantický nahromaděný kapitál, v hodnotě více než 2,5 bilionu korun se stane páteří nového státotvorného uspořádání ve střední Evropě ve zcela nových, výrazně změněných podmínkách.

 

Je tu jedna důležitá historická paralela s vývojem mladého Československého státu po roce 1918. Tam se také tehdejší továrníci, agrární a průmysloví magnáti ve spolupráci se Živnobankou, jakousi obdobou centrální banky, významným způsobem podíleli na dějinném procesu vývoje státu.

 

A 20 let po vzniku nového státotvorného uspořádání byl tento kapitál znárodněn. S velkou pravděpodobností bude osud současného kapitálu obdobný.


Ruku tiskne

JS


Tak to byl příspěvek Jiřího a já mohu jen dodat, Jiří, bravo! A ten závěr, prostě vynikající, já nedávno četl, že Kellnerová a dcery. Rodina zesnulého miliardáře zakládá nový holding - iDNES.cz a hned jsem si pomyslel, aha, bude se vracet. Konsolidují majetek na jednu hromadu, aby se na nic nezapomnělo.

Ale ještě se vrátím k vlastnímu rozboru, já tam vidím ještě jednu důležitou věc a to je ta, že jsme s perestrojkou Evropy již za polovinou. Dala si závazek 22 kg a zbývá jí už jen 10,5 kg a to je dobrá zpráva pro nás pro všechny. Že jedeme podle plánu rudých (či červených, to jak kdo chce), to dokazuje Fico na Slovensku a na druhé volební období připravovaný Trump v USA.

Zdraví Milan Makový11 nejbohatších českých miliardářů

 

Czech Billionaires 2023

Jedenáct jmen a přes 1,3 bilionu korun. Do vybrané společnosti dolarových miliardářů, jejichž jmění navzdory vývoji ve světě opět nabobtnalo, letos vstoupil rekordní počet Čechů. A stejně jako loni vládne tuzemské finanční elitě žena.

 

1

Renata Kellnerova and family

Globální žebříček: #101

2

Daniel Kretinsky

Globální žebříček: #208

3

Karel Komárek

Globální žebříček: #256

4

Pavel Tykac

Globální žebříček: #261

5

Radovan Vítek

Globální žebříček: #390

6

Andrej Babis

Globální žebříček: #679

7

Michal Strnad

Globální žebříček: #1516

8

Ales Zavoral

Globální žebříček: #1516

9

Pavel Baudis

Globální žebříček: #1516

10

Marek Dospiva

Globální žebříček: #1725

11

Eduard Kucera

Globální žebříček: #2133

602 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page