top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

VK (vedoucí kolotoče?) v kabaretu Milana Markoviče v pizzerii v Bratislavě

17. 03. 2024Přátelé, všímáte si té mimořádné aktivity v poslední době? A všichni chtějí spojovat, jedni Česko + Slovensko a druzí ještě k tomu i Maďarsko a třeba i Slovinsko, Rumunsko atd.


Už jsem to psal několikrát, celý svět je řízen dvěma křídly Globálního prediktoru (GP). GP se tam někde nahoře, kam my nevidíme, dohodne na jednom určitém cíli, ale k tomu cíli jdou jeho dvě křídla zcela samostatně a přitom současně a každé za použití svých vlastních metod a se svými vlastními nástroji (kádry). 


Globální prediktor při cestě za svým cílem nabízí lidem vždy dvě cesty - rudé křídlo (Euro-Asijské) nabízí spíše evoluční řešení a bílé křídlo (Atlantické) spíše revoluční řešení, přičemž obě jeho křídla jdou za svým cílem současně. Více zde.


Cestou bílého křídla GP je právě projekt Trojmoří, včetně Visegrádské 4. Podstatou projektu Trojmoří je Meziregionální konglomerát, jenž je založen na biblické koncepci a na parazitizmu (fašismu). Tento projekt propaguje V. V. Pjakin a jak můžete vidět na videu výše, i ti dva pánové, kteří si musí svých 30 stříbrných zasloužit i po osmdesátce. Komu se mé tvrzení nezdá, tak věřte, že zejména „díky“ bílému křídlu GP byly v minulém století dvě velké a spousty malých válek, při nichž zahynulo nejméně 100 milionů lidí. Zejména „díky“ bílému křídlu GP a jeho přisluhovačům máme v současné době válku na Ukrajině, v Jemenu a v Izraeli.


Cestou červeného křídla je projekt, který jsem pracovně nazval Nová říše římská, jenž je založen na podstatě Mnohoregionálního bloku, jehož základem je spolupráce a respekt mezi národy. Kádry červeného křídla jsou např. V. V. Putin, Si Ťin-pching, Zeman, Trump, Biden, Fico, Orbán atd.


Na videu výše páni horují pro spojení všeho možného a já Vám dám, přátelé, pro porovnání vyprávění očitého svědka, Jaroslava Bobka z knihy Olina Jurmana - Ve službách ministerstva vnitra, o tom, jak Janko Čarnogurský a jeho melody boys dostali od Světového kongresu Slováků (určitě jen zástěrka, protože kde by to sebrali) 20 milionů dolarů na rozbití Československa. Zde ukázka z knihy:  

1 276 zobrazení10 komentářů

10 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 22
Like

isskucerova
Mar 19

Na rozdělení Československa se můžeme dívat i tak, že USA nebo KoZa to po ČSSR požadovali a někteří v ČSSR to při událostech co začali v Jugoslávii v roce 1991 - vzali jako jedinou cestu k tomu, jak se vyhnout masakru. Nebylo referendum - rozdělení je z pohledu ústavy neplatné. Za "nerozdělitelnost" ČSSR to schytal Dubček. Více na www.czechaslavakia.cz.

Já jen čekám kdy se někde objeví něco na způsob "ČSSR žije", ""ČSSR - jsme stále spolu" ...a pod.

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 20
Replying to

Přesně tak, naprosto s Vámi souhlasím. Na druhou stranu, v těch "Prognostických ústavech" si je vychovávali k obrazu svému a zcela odlišně od normálních lidí (studentů), takže všichni ti jejich chovanci museli dobře vědět, že zrazují naše národy, že jdou proti zájmům Československa jako takového.

Like

luk.bidas
Mar 18

https://cz24.news/rakusko-madarsko-a-srbsko-utvaraju-novu-stredoeuropsku-alianciu-volaju-k-sebe-aj-slovensko/ Mně v kontextu následující zprávy vychází, že to může být formát RU 2.0. Je správně zdůrazněno, že Trojmoří je projekt atlantického křídla, tudíž anglosasů. Ve středoevropském prostoru by v případě Trojmoří nejspíš tu vůdčí úlohu dostalo Polsko, které je spolu (zatím) s ČR plným vazalem tohoto globalistického bílého křídla. Ale s ohledem na slábnoucí vliv atlantistů v Evropě, jejich přesunu za velkou louži za účelem řešení problémů v USA, kterých tam začíná být čím dál více, přejde zákonitě střed Evropy pod vliv Euroazijců pod záštitou Vatikánu. Co se týče západu Evropy, tam už je o ně díky kudrnáčům "postaráno".

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 20
Replying to

A "země-děliči" v akci: Stovky traktorů na silnicích. Protestní kolony potrápí řidiče napříč Českem - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz)

Čím rychleji se proti ním vzedme odpor ve vnitrozemí, tím rychleji se přemístí k hranicím.

Like

yellow.flower
Mar 18

Zeman je červený,ale propagoval trojmoří-nebo to je jedno,jak to teda je.? Děkuji

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Mar 18
Replying to

Propagoval anebo byl jen donucen se na tom podílet? Tím jsem vlastně začínal svoje psaní: Milan Makový - Projekt Mezimoří Trojmor | KonceptuálCZ (konceptualcz.cz), ve 2. části se podivuji nad tím, jak Kiska zavelel a 8 presidentů srazilo podpatky a namakalo do Košic. Víte, je potřeba sledovat procesy, ne lidi či strany a už vůbec ne státy, v tom se pak vyznat vůbec nedá. Zaregistroval jste červené trenky na Hradě? Nebo, že dvaadvacítka jezdí na Hrad? Takové to informace je potřeba vkládat do mozaiky nebo třeba dneska vyšla tato zpráva: Zemřela vyhlášená recidivistka Máňa - Novinky Na první pohled ptákovina, ale všimněte si těch jedenáctek. Vydána v 10:01, dneska je 18.03.2024, paní bylo 56 let a zemřela 8.3.2024. Toto jsou…

Like
bottom of page