top of page
  • mmakovy

Zpráva Globálního prediktoru všem, kdo dosud nepochopili, že Praha vládne Nové Říši Římské.

Aktualizováno: 10. 8. 2023


Mnozí stále ještě nepochopili, že Praha vládne Nové Říši Římské a tak jim to Globální prediktor prostřednictvím svých slouhů opět připomíná. Podívejte se: Jedenáct hus a svatý Martin prošli po Karlově mostě. Také bychom tu akci mohli číst, že Praha je pod římskou okupací, ale toto téma raději nebudeme rozvíjet. Spojitost mezi touto akcí a Chartou 22 je čistě náhodná.11. 11. 2022

V pátek 11. listopadu v 11 hodin a 11 minut vyšel od 11. pilíře Karlova mostu průvod svatého Martina z Tours. Vedlo ho 11 jedenáct hus, které hnalo 11 husopasek. Na bílém koni jel svatý Martin v oděvu římského vojáka. Součástí akce bylo i požehnání svatomartinském vínu z mělnických vinic.


Svatého Martina následoval povoz plný sněhu a setnina římských vojáků. Průvod slavnostně přešel Karlův most na Křižovnické náměstí na Starém Městě, kde první sněhovou nadílku předal purkmistru pražskému.


Na Křižovnickém náměstí Muzeum Karlova mostu připravilo středověký trh se svatomartinskými specialitami. „Upeklo se 11 hus, sestry boromejky připravily svatomartinské pečivo a velmistr Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou požehnal svatomartinské víno z mělnických vinic,“ uvedla Žaneta Šímová ze společnosti Pražské Benátky.


2 035 zobrazení6 komentářů

6 komentářů


trojkaivan
17. 11. 2022

Zvláštní analýza ruského autora o dosazování politických herců. Dovedla mne k ní primární informace o "Videňské univerzitě" založené v 70. létech 20. století z jiného zdroje. Tato "univerzita" byla zřízena ve spolupráci KGB a CIA.

http://grechenevsky.com/html/sources/97.htm

Celý seznam statí a jejich aktualizací (opravy mylných závěrů), kde se vyjadřuje k Československu pak ČR a bývalému východnímu bloku mimo jiné.

http://grechenevsky.com/html/sources/

To se mi líbí
trojkaivan
17. 11. 2022
Reakce na

Oprava druhé e-mail adresy: http://grechenevsky.com/html/sources/index.html

To se mi líbí

trojkaivan
14. 11. 2022

Otázka je kým?

To se mi líbí
KoncepceObecnéBezpečnosti
16. 11. 2022
Reakce na

Už rozumím, ti vykonavatelé jsou přece jasní, jsou to Naše Řídící Struktury (NŘS). Stejné nebo podobné řídící struktury má podle mne každý stát, přičemž některé struktury si stojí výše, např. ty naše nebo maďarské a další jsou jim podřízeny jako např. slovenské. Tyhle struktury dosazují do politiky herce, jak jsem to popsal zde: Projekt Mezimoří 59 | a protože si nemohou posílat oběžníky, jsou řízeny podobnými zprávami, jako je ta výše.

To se mi líbí
bottom of page