top of page
  • mmakovy

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 77. část

29. 11. 2022 MM


V minulých dílech jsem psal o rabování a vraždění v ulicích, které nás v dohledné době čeká, ale přitom jsem si stále lámal hlavu nad tím, jak toho rabování a vraždění v ulicích chtějí docílit, vždyť to přeci není jednoduché, donutit normálního člověka jít vyrabovat sousedovi obchod, případně jít vyrabovat supermarket, kam chodí normálně nakupovat.


Až nedávno mne na správnou cestu navedl Fero, když vystavil odkaz na článek Apokalypsa v tme: ukrajinské mestá sa ponorili do stredoveku, zločinci rabujú a zabíjajú v uliciach - Hlavné správy (hlavnespravy.sk), kde je odpověď přímo napsaná: „Obyvatelia Kyjeva a Ľvova sa na sociálnych sieťach pripravujú na rabovanie supermarketov a diskutujú o pogromoch, píše Komsomolskaja pravda." Oni prostě zhasnou a přes sociální sítě lidem oznámí, že nastává čas rabování a o ostatní se už postarají rowdies třebas Dynama Kyjev nebo Ruchu Lwova, kvůli tomu si je ostatně věrchuška pěstuje. A s vražděním rowdies pomohou specialisté tajných služeb a je vymalováno. Pak už jen stačí postupně to rabování a vraždění pomalu přenést do Polska a na Slovensko, rowdies si přece musí pomáhat.


Je zajímavé, že ten článek vyšel pouze na Slovensku a v České republice jsem jej ještě nezaznamenal. Znamená to, že obyvatelstvo v ČR může ještě klidně spát, kdežto na Slovensku už bude rabování aktuální.


Pojďme se teď spolu hlouběji na stávající procesy podívat a budeme při tom také tak trochu fantazírovat. Třeba, že ruské rakety poničily ukrajinskou tepelnou elektrárnu a elektrické rozvodny proto, aby tak usnadnily vraždění a rabování v potemnělých ukrajinských městech. Ne, to je hloupost, že? Dobře, tak jinak.


Ruské rakety poničily ukrajinskou tepelnou elektrárnu a elektrické rozvodny proto, aby přerušily dodávky ropy do Polska, na Slovensko a do České republiky a tím napomohly ve zmíněných státech na počátku k dopravní krizi a později ke vzniku hladomoru a občanské války v těchto zemích. Co? Také hloupost? Dobrá, pojďme tedy ještě hlouběji.


Ty rakety na Ukrajinu nasměrovali odborníci, kteří moc dobře věděli, jaký cíl tím sledují. Nelze si myslet, že ti odborníci nevěděli, že pokud zničí tu a tu rozvodnu, která zásobuje elektřinou tu a tu přečerpávací stanici ropovodu Družba, že nepřeruší dodávky ropy dále do Evropy, to by bylo diletantské.


Přátelé, my obyčejní lidé jsme a ještě budeme obětmi útoku globalistů a jeho pohůnků (Naše Řídící Struktury). Ti mrtví na Ukrajině a v Rusku jsou stejní lidé jako my a stali se obětmi zejména proto, že se nevzdělávali, že se neučili, že na sobě nepracovali a proto nerozpoznali, že je vedou na jatka. Dokud každý jeden z nás nebude znát, jak jsou řízeny složité sociální supersystémy, dokud každý jeden z nás zásadně nepovýší míru svého rozlišení, tak do té doby budou mít jatka plné ruce práce. Pokud by tito rodiče naučili své děti i to, co se ve školách neučí a co věrchuška nechce, abychom my obyčejní lidé znali, tak nemuseli své děti dneska oplakávat. Bohužel, ti rodiče to neznali, a proto to nemohli své děti naučit, ale vy, co čtete tyto stránky a studujete Koncepci obecné bezpečnosti, vy máte ještě šanci sebe (nejen) a své děti zachránit.


No a co s tím teď, přátelé, Annuška už olej rozlila“, jeden by řekl, že už se s tím nedá nic dělat. Moc se dělat nedá, ale určitě se to celé dá zmírnit. Je čas začít psát a mluvit o domobraně, ano přátelé, zejména na Slovensku, nic jiného vám nepomůže. Na vesnicích to nebude tak horké, protože napadena budou spíše větší města, ale mohou to odnést i malé vesničky. Teď se určitě ptáte „a kým“? Kdo nás bude napadat? Kdo nás bude vraždit?


Já se domnívám, že hlavní síla bude v rowdies (ultras) slovenských fotbalových klubů, které jako své nástroje budou vodit specialisti v červených čepičkách nebo červených šálách či bundách, osvědčený to znak „vodičů“ demonstrací. Předpokládám, že první rabovačky se odehrají po ukončení fotbalového zápasu, když budou fanoušci zcela zbaveni rozumu a vlastní vůle. Tady se asi ptáte, „a kdo je toho rozumu asi tak zbaví, co to tu blábolíš“?


Egregor, přátelé egregor, a to ten fotbalový, ten má ohromnou sílu. Určitě jste byli někdy na fotbale a vaše mužstvo dalo gól, co jste cítili? Když je plný kotel, jak se říká, tak vám bude normálně po zádech běhat mráz a může vám i naskočit husí kůže (zimomriavky), takovou sílu má ten egregor.


Jel jsem před lety metrem z Proseka na Nádraží Holešovice a naproti mě seděl klučina, tak 16 – 17 let, úplně normální kluk, choval se jako každý normální cestující, snad si i něco četl. Oba jsme na Holešovicích vystoupili a já si všiml, že od vlakového nádraží jde směrem k nám hlasitá parta fotbalových fanoušků a jak se tak na ty vyřvávající fanoušky dívám (šli na Letnou na Spartu), tak vidím, že ten klučina, co seděl se mnou v metru, že jde proti té partě. A když byl od nich asi tak 15 až 20 metrů, tak začal poskakovat jako debil a vyřvávat nějaká hesla, přesně jako ti, co šli proti němu. Ten klučina se prostě napojil na jejich egregor a ačkoliv to byl normální kluk, egregor ho změnil v debila.


Tím jsem chtěl odpovědět na otázku, „a proti komu se budeme bránit“. Přátelé, proti svým spoluobčanům a dokonce proti svým dětem, a je jedno, jestli chodí fandit na stadiony, anebo fandí doma u televize. Kdo ještě neví, jaká je role fotbalu v globálním řízení, nastuduje si toto 20140726 Role fotbalu v globálním řízení. Ano, přátelé, je to tak, každý fotbalový fanoušek podporuje svým fanděním egregor Globálního prediktoru a tím i nepřímo ty sračky (a války), ve kterých se lidstvo nacházelo v minulém století a ve kterých se lidstvo nachází i nyní.


Je bez debat, že každý fotbalový fanoušek podporuje svým fanděním rabování a nepořádky nejen ve svém městě. Chcete-li pro sebe a své blízké něco udělat, přestaňte se zajímat o fotbal a už vůbec, a to zdůrazňuji, nepouštějte své děti fandit na fotbalové stadiony, protože jak to vypukne, tak se z nich stane rabovací dobytek a tím i lovná zvěř pro ostatní, kteří se jejich řádění budou bránit. Může to být sebe hodnější a sebe chytřejší dítě, ale jak se připojí na egregor, okamžitě ztrácí svoji vlastní vůli a stává se z něj řízený nástroj.


V 69-tém, po druhém vítězství nad SSSR (2:0 a 4:3) na MS ve Švédsku se na Václaváku sešel dav lidí, většinou mladých. Dokonce je možné, že je k tomu i tak trochu poňoukli reportéři, byla to tehdy obrovské euforie, Nagano byl slaboučký odvar. Chtěli oslavit vítězství. „Někdo“ začal vykřikovat hesla, že se půjde na Hrad a víte, kde skončili? Dole na Václaváku rozmlátili Aeroflot. Také práce egregoru. Tedy nejen, protože před Aeroflotem byla „náhodou“ složená hromada dlažebních kostek a tak pak už vodičům stáda nedalo žádnou práci přesvědčit dav, že si každý může hodit. Tenkrát za to jen vylučovali ze školy, dneska už to klidně může stát dotyčné i život. A matky pak budou opět naříkat a svádět vinu za smrt svých dětí na všechny okolo.


V 89-tém šli studenti také na Hrad a kde a jak skončili, všichni víte. Také práce egregoru a těch, co ten egregor ovládali.


Mluvím-li o domobraně, nemám na mysli tu oficiální, i když ta bude také dobrá, ale já mluvím o domobraně takové domácké, vesnické, kdy se na přístupech do města či do určité části města budou dobrovolníci kontrolovat přicházející a nikdo, kdo tam nemá trvalé nebo přechodné bydliště, tam nebude vpuštěn.


Je potřeba myslet na to, že do vaší země přijdou (budou poslány) skupiny diverzantů, jejichž úkolem bude právě to rabování a vraždění. Paradoxně bude muset domobrana hlídat i velké supermarkety, protože jinak je rabující vypálí a domácí nebudou mít kam si chodit nakoupit. Rabování znamená především ničení. Bude potřeba, ve vlastním zájmu, kontrolovat, kdo přijíždí do města vlakem či busem, protože řádná policie bude určitě zaneprázdněna „jinými úkoly“, zejména, až se rabování rozroste do občanské války.1 730 zobrazení3 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

3 Comments


isskucerova
Dec 02, 2022

Pro autora .

Výše uvedený článek je součástí celého bloku - Proud národní hrdosti.

Celé je to uloženo na portálu odysee.com.

Je toho tam mnoho. Autorka převádí některé práce z KOB a DVTŘ do audia. Osobně jsem za to velice ráda. Umožňuje mi to poslouchat a dělat si při tom jiné drobné domácí práce. Navíc je hodně kniha a textů v Čechách dostupné jen ve slovenštině, ale to není to pravé ořechové. Unikají důležité detaily.

Paní Rychtaříkovou poslouchám pravidelně a zdá se mi "opravdová". Nezachytila jsem , že by si někde v názorech protiřečila. Spíš to na mě působí, že uklizené struktury po 89 začínají podporovat národoveckou notu, protože komunistická partaj i s celou ideologií jsou nenávratně pasé. Jsem obyčejná…

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Dec 02, 2022
Replying to

Vůbec to nechápete špatně, ale pokud lidé nepochopí, že vše je řízeno z jednoho centra, tak budou neustále nějaké protistrany. Vše, co se děje, se děje proto, aby nás obyčejné lidi mohli lépe ovládat. Je to válka světovládců (GP) proti všem a někteří z nás obyčejných lidí si řekli, že budou pomáhat těm nahoře, že se tím pádem stanou jakousi elitou a budou se mít dobře.

Na národovecké vlně rozbili Rakousko - Uhersko a nyní by rádi na této vlně přemalovali fasádu současného otrokářského systému.

Pokud paní Rychtaříková spolupracuje s lidmi řízenými z ruských agentur, znamená to, že také pracuje na ruské zájmy. Pozor, ne na zájmy ruského lidu, ale na zájmy globalistů, kteří Rusko už přes 400 let (s…

Like

frantisek.plancar
Nov 29, 2022

no....nepotešil jste mne hochu.....))))) a to sa práve v týchto dňoch sťahujeme z BA na vidiek....

Like
bottom of page