top of page
  • KoncepceObecnéBezpečnosti

Projekt Mezimoří a Trojmoří – 88. část

Aktualizováno: 13. 2.

11. 02. 2024 MM


Před skoro dvěma lety jsem v Projektu Mezimoří 66 predikoval pro Českou republiku a pro Polsko nehezkou, krvavou budoucnost. Co bylo toho příčinou a proč se ta předpověď nenaplnila?


Tak zaprvé, v té době to tak skutečně vypadalo a klidně to tak i dopadnout mohlo, pokud by v „soutěži“ o řízení probíhajících procesů vyhrávalo bílé křídlo Globálního prediktoru (GP), tedy Atlantisté.


A zadruhé, v té době jsem žil ještě v omylu a pod vlivem myšlenek V. V. Pjakina a nerozlišoval řídící činnost jednotlivých křídel.


Většinu toho, o čem píši ve zmíněném článku, respektive všechno, týkající se nacismu a válek, jsem přiřkl GP jako celku, což byla velká chyba. Dnes, s postupem doby již vím, jak GP pracuje (alespoň jsem tak domýšlivý),  a proto už také vím, že jsem ten nacismus a války měl adresovat bílým, tedy  Atlantickému křídlu GP. Jen pro úplnost zopakuji, že:

 

 Globální prediktor při cestě za svým cílem nabízí lidem vždy dvě cesty - rudé křídlo (Euro-Asijské) nabízí spíše evoluční řešení a bílé křídlo (Atlantické) spíše revoluční řešení, přičemž obě jeho křídla jdou za svým cílem současně. Více zde.

 

Ta současnost je v celé té definici to nejdůležitější. GP, respektive obě jeho křídla se dohodnou na společném cíli globální politiky a poté sledují, stejně jako diváci na hokeji, jak si jejich mužstva vedou. Pokud potřebují nějakou korekci, jedno nebo druhé, pošlou na led novou pětku (např. zařídí sametovou revoluci nebo nějakou válčičku), anebo jen vystřídají brankáře, případně vymění trenéra, popř. i sudího. Náš život, to je neustálý proces a život okolo nás, to je proces nekonečný. Nic není stabilní, všechno se vyvíjí, tedy snad kromě lidstva, které díky bílým spíše   degeneruje. Chcete-li se vyznat v současných událostech, musíte sledovat procesy a k těm procesům přiřazovat hráče, nikoliv obráceně. Tímto úvodem jsem chtěl říci, že v mé predikci jsem vlastně mluvil jen o plánech jednoho křídla GP a vůbec jsem nebral v úvahu křídlo druhé.

Jak tedy vypadá současná situace? Abych řekl pravdu, ani jsem v něco podobného nedoufal, ale zase asi pod vlivem V. V. Pjakina. Nicméně, v současné době to vypadá tak, že válka prostě nebude. Určitě nebude v České republice, a jestli v Polsku nebo v Pobaltí, tak jen taková prťavoučká, mediální, ale spíše ani tam ne. Říkáte si, inu dobrá, hezky se to poslouchá, ale čím to své tvrzení doložíš?

Dne 25. 01. 2024 navštívil ruský prezident Vladimír Vladimirovič Putin město založené českým králem Přemyslem Otakarem II. Kaliningrad (tedy město, de facto patřící GP). Na tom by nebylo nic tak divného, protože Kaliningrad je nyní součástí Ruské federace, kdyby ruského prezidenta při jeho letu nad mezinárodními vodami Baltického moře nedoprovázelo 8 (slovy osm) letadel NATO a to ne ledajakých. Česká média, konkrétně Novinky, uváděly v nadpisu, že letadla NATO letadlo prezidenta sledovala, ale to je matoucí titulek, protože níže už pak uvádějí, že: „Putinův Iljušin doprovázelo osm letounů Severoatlantické aliance.“

Přátelé, doprovázet a sledovat, to jsou velice rozdílná slova a doprovázet znamená, převzít záruku za bezpečný let prezidenta. Ano, je to tak, NATO zabezpečovalo bezpečnost při letu ruského prezidenta a tím celému světu, no minimálně Evropě, ukázalo, jaký bude její další vývoj.

Pojďme se nyní na ty letouny podívat, cituji z článku:

Podle serveru šlo o letoun radioelektronického průzkumu Beech 350 King Air ALSR francouzského letectva, britský strategický výzvědný letoun Boeing RC-135W Rivet Joint, letadlo včasné výstrahy a řízení NATO Boeing E-3A Sentry, dvě německé stíhačky Eurofighter Typhoon, švédský letoun včasné výstrahy a řízení Saab S100D Argus, švédský letoun radiotechnického průzkumu Gulfstream IV S102B Korpen, a dokonce tankovací letoun NATO Airbus A330-243MRTT.

 

Já myslím, že není co komentovat. Pět letadel radioelektronického průzkumu, dvě stihačky a jedno tankovací letadlo NATO, všem, kdo jen trošku chápou, ukázaly, že žádná válka nebude a že doopravdy se změny v Evropě budou dít pod taktovkou rudého Euro-Asijského křídla GP.

Další zprávou, která potvrzuje, že proces přeměny Evropy jde dobře a hlavně rychleji, než se počítalo, je tato bulvární zpráva:


Její bravurní rozbor provedl kolega Jiří Svoboda a já ho, s jeho svolením, v mírně zkrácené formě použiji:


Je to takový druh zašifrované zprávy. Tedy spíše takový skrytý způsob oznámení nejenom pro ty, kterých se to týká, ale i pro ty, kteří vědí, co se děje, co se připravuje a na čem se pracuje.


Původní text:

Tenisová hvězda, bývalá světová čtyřka Dominika Cibulková se před pár měsíci rozhodla zatočit s kily, se kterými nebyla na svém těle spokojená. Maminka dvou dětí si dala jasný cíl, a to během několika měsíců zhubnout 22 kilogramů.


„Je to pro mě velká a zásadní věc. Jdu s kůží na trh. Rozhodla jsem se dát do formy, dala jsem si osobní cíl. To znamená, že se za osm měsíců chystám zhubnout 22 kilogramů. Není pádný důvod, proč přesně 22 kilogramů, chci se dostat na určitou váhu,“ svěřila se Dominika Cibulková koncem minulého roku na sociálních sítích s tím, že bude svou cestu sdílet, což bude motivovat nejen ji samotnou, ale také může být motivací pro její příznivce.


Slovenská sportovkyně má pevnou vůli, která se jí velmi vyplácí. Za pár měsíců se Dominice podařilo v kombinaci se správným jídelníčkem a pohybem zhubnout víc než jedenáct kilogramů. Je tak za půlkou své plánované hubnoucí cesty.


Cíl je jasný, ještě mi zbývá dát dolů 10,5 kilogramu. Víc než půlka za mnou. Pojďme,“ napsala odhodlaně Dominika, na které si fanoušci už všimli, že je výrazně hubenější. Jako například když sdílela snímek v blyštivých šatech se zdůrazněným pasem, které vynesla na Sportovce roku, který se konal v Bratislavě. „Tady už je krásně vidět, jak hubnete,“ napsala fanynka. „Wau, skvělá postava, krásně jste zhubla,“ uvedla další. „Dominiko, to jste fakt tak zhubla?“ nevěří svým očím příznivkyně, pro kterou je Dominika také inspirací.


Na analýzu použijeme metodu substituce:

Přísná dieta se Dominice Cibulkové vyplácí = příprava na velkou změnu probíhá

bývalá světová čtyřka Dominika Cibulková = bývalý střed Svaté říše římské

se rozhodla zatočit s kily, = vypořádat se s vlivovými skupinami;

se kterými nebyla na svém těle spokojená = které škodí dějinnému vývoji  

Maminka dvou dětí = Hierofanti dvou křídel globálních elit

si dala jasný cíl = vytýčili jednoznačné záměry

a to během několika měsíců = co nejdříve zahájit proces

zhubnout 22 kilogramů = vypořádat se s těmi, co stojí v cestě záměru GP

Je to pro mě velká a zásadní věc = je to záměr, který má velmi vysokou prioritu

Jdu s kůží na trh = kdo se vzepře, ponese osobní odpovědnost (bude potrestán)

za osm měsíců se chystám zhubnout = 5. 11. 2024 americké volby prezidenta

má pevnou vůli, která se jí velmi vyplácí = GP je velmi důsledný a má výsledky

jídelníčkem a pohybem se podařilo zhubnout = už bylo dosaženo mnoha úspěchů

Cíl je jasný, ještě mi zbývá dát dolů 10,5 kilogramu = záměry budou dokončeny

z výsledku spadla lidem brada = dosavadní proces je úspěšný a dále pokračuje.

 

Maminkou Dominiky je politicky činná JUDr. Katarína Cibulková.

Tento článek byl zřejmě vydán po předchozí dohodě právě s maminkou Dominiky.

To zaprvé.

 

Za druhé je třeba se podívat do zákulisí, a kdo za tím vším stojí a při tomto pátrání zjistíme, že je to „čirou náhodou“ IVO LUKAČOVIČ, jeden z českých mediálních miliardářů, který je s hodnotou „svého“ majetku na 15. místě v žebříčku nejbohatších Čechů. A kdopak asi rozhodoval v určité fázi dějinného vývoje ČR po roce 1989 o tom, kdo se stane oligarchou? Ovšem, že GP.  


Publikování nebo další šíření obsahu serveru Super.cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis a.s. zakázáno.


Seznam.cz může navýšit svůj podíl ve vydavatelství Borgis.

3. července 2023

Tisková zpráva

Společnost Seznam média, která je součástí skupiny Seznam.cz, může na základě prvostupňového rozhodnutí Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže převzít společnost Silky Zdeňka Porybného, které patří vydavatelství Borgis. Do čela vydavatele deníku Právo a dodavatele obsahu pro weby Novinky.cz, Sport.cz a Super.cz se od července postaví tříčlenné představenstvo ve složení Vladimír Dušánek, David Pírek a Petr Šabata. Seznam.cz získá téměř 93 % akcií Borgisu, zbylé podíly vlastní minoritní akcionáři.

Ivo Lukačovič

Vydavatelství: Seznam, Borgis

Tituly: Seznam Zprávy, Novinky.cz, Právo

Kupní cena (podíl v Borgis): údajně desítky milionů korun Seznamu patří od roku 2013 třetinový podíl ve společnosti Borgis, která vydává deník Právo.

Společně obě firmy provozují portály Novinky.cz, Super.cz a Sport.cz.

Před čtyřmi lety Seznam spustil vlastní projekt Seznam Zprávy, k němuž počátkem roku 2018 přidal i televizi. Zatímco zpravodajský web se na trhu etabloval, televize dosud marně bojuje o diváckou přízeň. Podíl sledovanosti se dlouhodobě pohybuje pod jedním procentem.


A konečně zatřetí:

Chceme-li odhalit procesy, sledujme toky peněz, pohyb kapitálu. A tento kapitál je v rukou českých oligarchů, viz příloha níže. Co všechno vlastní, co všechno skupují v zahraničí, jak postupně, tiše a nenápadně posilují úlohu Prahy, jakožto centra vytvářené NŘŘ, to vše je možné zjistit z veřejně dostupných zdrojů.  Nejenom našich, ale i zahraničních.


Ale ti čeští miliardáři nejsou doživotními majiteli onoho kapitálu. Je třeba vědět, že se ten gigantický nahromaděný kapitál, v hodnotě více než 2,5 bilionu korun se stane páteří nového státotvorného uspořádání ve střední Evropě ve zcela nových, výrazně změněných podmínkách. (Zvýraznil MM)


Je tu jedna důležitá historická paralela s vývojem mladého Československého státu po roce 1918. Tam se také tehdejší továrníci, agrární a průmysloví magnáti ve spolupráci se Živnobankou, jakousi obdobou centrální banky, významným způsobem podíleli na dějinném procesu vývoje státu.


A 20 let po vzniku nového státotvorného uspořádání byl tento kapitál znárodněn. S velkou pravděpodobností bude osud současného kapitálu obdobný.


Ruku tiskne Jiří Svoboda


Tak to byl příspěvek Jiřího a já mohu jen dodat, Jiří, bravo! A ten závěr, prostě vynikající, já nedávno četl, že Kellnerová a dcery. Rodina zesnulého miliardáře zakládá nový holding - iDNES.cz a hned jsem si pomyslel, aha, bude se vracet. Konsolidují majetek na jednu hromadu, aby se na nic nezapomnělo.


Ale ještě se vrátím k vlastnímu rozboru, já tam vidím ještě jednu důležitou věc a to je ta, že jsme s perestrojkou Evropy již za polovinou. Dala si závazek 22 kg a zbývá jí už jen 10,5 kg a to je dobrá zpráva pro nás pro všechny.


Že jedeme podle plánu rudých (či červených, to jak kdo chce), to dokázaly volby na Slovensku. Fico se už rozehrál a začal plnit svůj úkol. Odklon od Evropské unie a NATO směrem k Rusku. Fico cílí na extremistické voliče, říkají experti - spolehlivé zprávy


S jakými úkoly půjde jeho pětka na led, bylo známo už před mnoha měsíci "Ukázal, kým je." Fico se tvrdě opřel do Pavla, video vyvolalo bouřlivé reakce. Jeho úkolem je rozložit Evropskou unii a přes Maďarsko připojit Slovensko k Rusku.


Zde na příkladu Roberta Fica si můžeme ukázat, ke kterým křídlům patří jednotliví hráči, v některých případech spíše lidský odpad, než hráč. Tak např. v tomto nedávném článku Válka v Kyjevě? Fico se divil. Připomněl „Sorosovu diskotéku“, co tam o víkendu pořádali,

R. Fico říká, že: V Kyjevě není válka, za což byl minulý týden některými kritizován. „Já jsem jenom řekl, že válka není na celém území Ukrajiny, vždyť v Kyjevě probíhá normální život,“ prohlásil Fico, a odkázal se na konání koncertu Pohoda loves Ukraine, který se konal v Kyjevě v sobotu. Festival označil Fico jako „velkou party a diskotéku,“ kterou platí George Soros. 


Tedy krom toho, že měl Fico ohlásit, že skutečná válka na Ukrajině není, řekl nám něco, co asi v plánu neměl, ale možná, že i měl. Naprášil Kocába, že účinkoval na koncertě, který ve své původní domovině pořádal koník bílých - George Soros (viz Proč vzniklo Československo). Toto je hezká ukázka toho, že obě křídla GP pracují současně. Ten nacismus, který se snaží na Ukrajině vyléčit rudé křídlo (Putin), tak tam bílé křídlo neustále posiluje (Soros). 


V další zprávě nám Fico říká, jakou cestou hodlají rudí jít: Fico se poklonil na Husákově hrobě. Zaslouží respekt, vzkázal — ČT24. Gustáv Husák si respekt zaslouží, protože určitě čtvrtina a možná i třetina dnešních Čechoslováků by na světě nebyla, kdyby po srpnu 68 nebyl do čela státu dosazen Gustáv Husák. Odstavili bílého, i když on možná ani nevěděl, pro koho pracuje, Alexandra Dubčeka a nastoupil rudý Gustáv Husák.


Ať vás nemýlí, že Dubček, ačkoliv nástroj bílých, byl odstraněn z cesty Havlovi, který byl rovněž nástrojem bílých, podle mne si to Dubček zavinil sám, protože on asi vážně nechápal, pro koho pracuje a hlavně, komu překáží. Podle mne to byl trouba, kterého v roce 1968 zneužili. Ostatně stejně nechápavý byl i Petr Kellner. Ne zbytečně máme v Koncepci obecné bezpečnosti poučky:

Moc zavazuje, a pokud nezavazuje, může i zabíjet.

a

Každý v míře svých znalostí a svého chápání pracuje na sebe, a v míře svého nechápání pracuje na toho, kdo zná a chápe více.


Teď jen krátce odbočím, jak je možné, že se do vedení státu dostal trouba? Pro ty, kteří i jen trochu znají Plnou funkci řízení (PFŘ) je odpověď známá. Ti druzí tápou. GP, ať už jeho jedno nebo druhé křídlo, řídí společnost podle schématu prediktor – korektor a vlády a parlamenty poté plní už jen funkci programově – adaptivního modulu. Pro ty, kteří si to nedovedou představit, GP to vymyslí a tajné služby, vlády a parlamenty to vykonají. A pro ty, kteří stále nechápou, tak GP si představte jako Josefa Skupu a Naše řídící struktury (NŘS) (snad tolik ne), vlády a parlamenty si představte jako Spejbla a Hurvínka.


A pro studenty KOB výtah z Dostatečně všeobecné teorie řízení (DVTŘ):


Strukturně-algoritmický systém řízení, realizující schéma prediktor - korektor, si můžeme teoreticky představit jako kombinaci:

 

1.     prediktoru (jako hradu), plnícího funkci prognózy a vypracování pravidel, a programu řízení. Tomu odpovídá 1. - 4. etapa Plné funkce řízení, a

2.     programově-adaptivního modulu, který řídí objekt na základě zákonu řízení vypracovaného prediktorem, a adaptuje ho na konkrétní okolnosti, ve kterých plyne proces řízení.  


Každý, kdo jen trochu pochopil PFŘ může vidět, že na ty NŘS a jejich nástroje ve vládách a parlamentech toho mnoho nezbývá. V 1. až 4. etapě řešíme Co, Kdy a Jak (tj. koncepce) a to vše dělá GP a na programově – adaptivní modul zbývá pouze vybrat toho troubu, kdo to udělá a sehnat na to prostředky. To není moc, že?


Organizační činnosti, tedy Kdo, to se řeší v 5. etapě a v 6. etapě už jen kontrola a v 7. etapě pak je likvidace nepotřebných nástrojů, tedy dost často likvidace toho trouby z 5. etapy PFŘ. Kromě příkladů výše např. těch, kteří realizovali Velkou francouzskou revoluci nebo třeba Franklin Delano Roosevelta, ale nemusíme chodit ani tak daleko, Emil Hácha byl také obětí 7. etapy PFŘ.


Takže ti, kteří dělají casting, vybírají herce do rolí (president, vláda, parlament, soudy atd.) podle jejich naturelu, jestli se na tu roli hodí. Bojovníka, útočníka vyberou na prosazení něčeho a obránce zase, aby něčemu zabránil. A zbabělce a neumětela tam, kde potřebují nezdar.


Ale vraťme se k Robertu Ficovi a jeho zprávě. Řekl bych, že jeho poklonění se u pomníku Gustáva Husáka má stejnou závažnost pro dění v Evropě, jako doprovod 8 letounů NATO letadla ruského prezidenta nad Baltem a pro naše podnikatele to je zpráva ještě důležitější, protože mohou odhadovat, kterým směrem se stát, ale spíše celá naše Nová říše římská (NŘŘ), bude ubírat.


Přátelé, čeká nás určitý druh SOCIALISMU a řekl bych, že by to vůbec nemuselo být špatné, určitě by to měla být mnohem slušnější společnost, tedy bez LGBTXY++ a všech těch s prominutím „sraček“ na  různých televizích a internetových serverech, to bychom měli sami aktivně prosazovat. Zaznamenal jsem nedávno článek, někde na Seznamu, ale už ho neumím najít, že jít si na pracák pro podporu je jako čerpat od pojišťovny pojistnou náhradu při povinném ručení za auto. Byla u toho fotka fronty lidí na pracáku, pokud by jste jej někdo objevil, já ho sem doplním (doplněno - jedná se o tento článek: Expert: Jít na „pracák“ je jako výplata z povinného ručení - Seznam Zprávy (seznamzpravy.cz). Tedy k tomu článku: když pominu, že ti lidé ve frontě si žádné pojistné nepředplatili, že pouze parazitují na práci druhých, tak ti lidé bez práce degenerují mnohem rychleji, než lidé pracující  a tím pádem bude i rychleji degenerovat celá společnost. Všechno, co dostává člověk bez vlastního přičinění, bez práce, zapříčiňuje jeho degeneraci. My máme malou účetní kancelář a už nejméně 5 let, tedy někdy od nástupu Covid-19, se potýkáme s nedostatkem lidí. Mladí už vůbec nemají zájem o práci, a když přijdou na pohovor, tak ačkoliv nic neumí (a bohužel mnozí jsou tupí), nejlépe by brali hned 100 tisíc. Degenerace společnosti běží na plné obrátky. Tím jsem chtěl ukázat, že nějaký zaručený příjem nebo i neustálé zvedání minimální mzdy a podpory v nezaměstnanosti nejsou prostředky, kterými by šlo společnost ozdravit. Chceš podporu? Tak mazej zametat! Jak to, že není práce? A co zde dělají ty sta tisíce cizinců? Pošlete cizince domů a hned bude práce dost. Ale zpátky k tématu.


Ale abych nepředbíhal, dalším takovým aspektem, který říká, že procesy ve světě běží nadmíru dobře, je mnoho zpráv (zatím nepravdivých, ale v Rusku popularizovaných), o vzdání se kandidatury současného amerického prezidenta Joe Bidena na další volební období a naopak ohlášení kandidatury Donalda Trumpa. Tato zpráva však už je pravdivá a já soudím, vzhledem k jeho věku, že nastoupí po Bidenovi. Přece si ho GP nevychovával jako svůj nástroj po celý jeho dosavadní profesionální život zbytečně, musí splnit svůj úkol, Biden tam byl jen proto, že se procesy protáhly a bylo potřeba získat čas. Naštěstí bílé křídlo i v USA bylo mírně potlačeno a rudé získává na vrch.


Co napsat závěrem? Dostal jsem otázku od Jiřího Svobody:


V souvislosti s novým státotvorným uspořádáním v Evropě, se změnou územních celků, se změnou hranic, se vznikem NŘŘ jsi svého času napsal, že bez války a krveprolití se to neobejde. Ovšem v souvislosti s návštěvou V.V. Putina v Kaliningradu jsi poznamenal, že VÁLKA NEBUDE. Budiž, kéž by jsi měl pravdu. Ale jakým způsobem by tedy mělo dojít

k něčemu tak významnému? Na lusknutí prstu, jen tak to určitě nebude. Bude to po vzoru nějakých minulých dějinných událostí a k odhalení bude třeba opět využívat znalosti historických paralel anebo to bude něco zcela nového?  Co si o tom myslíš?

 

Jak se tedy bude rozdělovat Polsko? Přátelé nevím, možná jen taková malá válčička, živená medii, nevím, jedno však je jasné, Polsko se dělit bude, ne náhodou běží program Integrace střední Evropy Interreg CENTRAL EUROPE 2021-2027 – Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region (crr.cz), jehož součástí jsou podprogramy integrace s jednotlivými sousedními oblastmi České republiky. Tady to má každý jak na talíři, dokonce to vypadá, že se bude dělit i Slovensko Program přeshraniční spolupráce Interreg Slovensko - Česko 2021 – 2027. Na mapce si všimněte, že ta integrace zasahuje přes okres Dunajská Streda až do Maďarska.


Integrace s Polskem zde: INTERREG Česko – Polsko 2021 – 2027 | CRR. Atd.


Níže na mapce můžeme vidět plán na Centrální Evropu. Vidím 9 států a přitom Německo okleštěné a Švýcarsko tam chybí úplně. Ne, ne, takto to určitě nebude, protože by nebyl naplněn hlavní záměr GP a to je ochrana a vykrmování Švýcarska. Na Novém Zélandu je sice prý moc hezky, ale Evropa je Evropa a Praha je Praga! Plán na sjednocení Centrální Evropy byl vytvářen možná tak před 20-ti lety, a proto se v něm více promítají sny bílých, než-li cíle rudých.Závěrem snad jen poznámka, že ať již bude budoucnost střední Evropy jakákoliv, určitě nebude krvavá, protože řídící procesy převzalo rudé Euro-Asijské křídlo GP. Dokonce se nebojím říci, že by se snad i společnost mohla začít zvedat, protože jsem zaznamenal článek, ve které je popisováno, jak kvůli drahému pivu jsou prázdné hospody, a tak snad i NŘS pochopily, že s hloupým a ještě k tomu ožralým národem žádnou díru do světa neudělají.

 


1 710 zobrazení29 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

29 Comments


KoncepceObecnéBezpečnosti
Feb 17

Byl zavražděn, zemřel ve 14:17, uvedla Navalného mluvčí - Novinky

„Alexej Navalnyj byl zavražděn. Jeho smrt nastala 16. února ve 14:17 místního času, uvádí se v oficiální zprávě pro Alexejovu matku,“ napsala Jarmyšová na sociální síti X.


Tolik jedenáctek a dvaadvacítek ve zprávách o smrti Navalného se jen tak nevidí. Jeho smrtí GP končí období, kdy se mohlo po Rusku beztrestně plivat, a myslím, že se může vztahovat i obecně na koníky bílých, kteří ještě stále hází rudým klacky pod nohy. Zpráva je to jasná, jen jsem zvědavý, jak bude GP důsledný.

Like

seky333
Feb 17

Zvřejněno 11:11 a Tvrdil že je Karel IV. Tak mě napadlo, že tu máme další potvrzení. Ale ještě mě tak blesklo je to zpráva z ČB nebo naopak. A ještě jsem si našel toto. Samson (hebrejsky: שִׁמְשׁוֹן, Šimšon) je poslední ze starozákonních soudců, o němž se zmiňuje kniha Soudců. Jeho jméno je vykládáno jako „Sluníčko“. Soudil syny Izraele po smrti soudce Abdóna 20 let. Podle Davida Ganse toto období spadá do let 811–831 od stvoření světa neboli do let 951–930 před naším letopočtem. https://www.novinky.cz/clanek/krimi-muz-v-budejovicich-straznikum-tvrdil-ze-je-karel-iv-40460980

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Feb 17
Replying to

Samsonova kašna, pivovar Samson, pivo Samson, byl to asi nějaký významný člověk, když tak mohutně napájí jeho egregor.


Navíc se to stalo na náměstí Přemysla Otakara II., přičemž od dob Přemysla Otakara II. jsme používali červenobílou vlajku GP, kterou nám doplnili v roce 1920 o modrý klín.


Jak vypadala vlajka Českého království

Nejstarším státním znakem odpovídajícím heraldickým pravidlům (heraldika = nauka o erbech) byl štít s orlicí, který čeští panovníci používali na své pečeti v letech 1192 až 1253. 

Znak s korunovaným stříbrným dvouocasým lvem na červeném štítu a červeno-bílém podkladu jako první poprvé použil moravský markrabě Přemysl Otakar II. v roce 1253. 

Červená a bílá barva na vlajce byly odvozeny od znaku s dvouocasým lvem. Oficiální státní barvy se podle heraldiky odvozují od barvy erbovního znamení (stříbrného…

Like

KoncepceObecnéBezpečnosti
Feb 16

Zemřel Alexej Navalnyj, hlavní kritik Putina (seznamzpravy.cz)

Budiž mu země lehká.

Ruský opoziční vůdce Alexej Navalnyj na snímku z arktické trestanecké kolonie, 11. ledna 2024.

Z článku:

Uvězněný ruský opoziční politik zemřel ve věku 47 let. Zdravotně na tom dlouho nebyl dobře. Skrze své právníky vzkazoval do světa, že se mu nedostává lékařské péče. Mezi lety 2011 až 2019 opoziční předák strávil 474 dní ve vazbě, z toho 242 dní v domácím vězení.


Like

s.f
Feb 14

Pozdravujem všetkých.

Neviem prečo by sa malo Slovensko trhať. Pri tom by som s vami nesúhlasil. Skuste vysvetliť prečo by sa to malo diať ? Lebo zatiaľ nič tomu nenasvedčuje . Vravíte že Polsko má byť rozdelené a zároveň časť Slovenska pričlenena k Poľsku.

A ešte tvrdíte že vychod krajiny Slovenská k Ukrajine. Veď po vojne sa možno bude skôr deliť Ukrajina, čo som skôr za jednotu Ukrajiny a nie delenie. Pri predchádzajúcej vláde Matovič = Heger to bolo skôr možné. Ale teraz ak je tam Fico, by som povedal že je to menej pravdepodobné. Ale všetko môže byť . Jeden nikdy nevie. Tie mapy ukazujú cezhraničnú spoluprácu, čo nie je na škodu. Ide skôr o rozvoj a spoluprácu hranič…

Like
KoncepceObecnéBezpečnosti
Feb 15
Replying to

Zdravím Vás Štefane, přes víkend zveřejním další díl, ve kterém se věnuji pouze Slovensku. Co se týká Vašeho konstatování ohledně Matoviča a Hegera, a oproti nim Fica, berte to jako střídání hráčů na ledě. V hokejovém mančaftu také nestavíte jednu pětku proti druhé! Matovič měl plnil jedny úkoly a nyní Fico plní druhé úkoly, přesně jako jednotlivé pětky v hokejovém zápasu.

Like

isskucerova
Feb 14

Kdesi na mě vykouklo, že Rusko bude mít vlivové území v Evropě do "nejúžšího" místa Evropy. Snad dohoda z Jalty.

A když koukám na mapu, tak to je původní Východní blok - Východní Německo, Čechy, Bývalá Jugoslávie - Slovinsko. Rusy žere, že přišli o Habsburskou knihovnu, takže Rakousko se bude moc přidat a nebo bude rozděleno. Nevěřím rozdělení Slovenska - Maďaří šli spolu s Hitlerem na Rusa, stejně jako Poláci. Maďarsko dostane Podkarpatskou Rus - balvan na noze rozvoje. Neoprávněně rozdělené Československo se spojí - a odepíše si dluhy. Byli jsme jediní, kdo podporovali SSSR před II.SV. Bude to sladká pomsta našich NŘS západu. Dovolí si to udělat, pokud je Rusko podpoří.

Pokud se GP stěhuje ze Švýcarska, tak to…

Like
isskucerova
Feb 14
Replying to

Koncepci , přiznám se, nerozumím, ale Pjakyna poslouchám a ne jen jeho. Vycházím z operace "Golgota", kterou spustil Andropov. Vše mi tam logicky a časově navazuje. Rusové počítali s falešností a nenažraností západu. Na střet se připravili. Pokud by jsme měli být součástí červené části Vaší mapy, tak to nás nečeká nic pěkného. Pro západ jsme otroci + muslimští emigrantu = peklo na zemi. Jinak za posledních 600 let byla vždy Morava součástí Českého království, pop. Rakouska - Uherska. Ale součástí R-U bylo i Slezsko.

Východní Němci na socík také vzpomínají. Došlo tam k velkým majetkovým křivdám po roce 1989. GP sice svět "řídí", ale lidé si svým přáním upravují podmínky svého života.

Znáte poučku " Dejte pozor na to,…

Like
bottom of page